Hakkımızda

Metropol hayatının nefes aldığı yaşam merkezi Alsancak’ın, en son teknoloji ve technogym farkı ile kurulan yeni spor merkezimiz “SportZ 232”spora bakış açınızı değiştirecek. Salon sporlarını doyasıya yasayabileceğiniz nezih ve samimi bir ortam yaratmak için hizmetinize sunduğumuz SportZ Club 232 de günün stresinden uzaklaşıp keyifli dakikalar yaşayacaksınız.

Spor tutkunu bireylerin vazgeçemeyeceği, farklı atmosferi ve zengin spor aktivite seçenekleri ile hem spor yapıp hem de dinlenme fırsatı yakalayacaksınız. .Spora farklı bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen SportZ Club 232, 1500 m2 lik alana yayılmış 100’ün üzerinde fitness aleti ve alanında uzman eğitmenler gözetiminde sizlere spor yapma fırsatı sunuyor.

Uzman eğitmenlerimiz ve doktorlarımız  tarafından yapılan ölçümler sonucu size özel hazırlanan,
düzenli olarak takip edilen ve gelişiminize göre yenilenen egzersiz programları ile daha bilinçli spor yaptığınızı hissedeceksiniz.

Bünyemizde barındırdığımız başlıca aktiviteler arasında;Gym, Aerobik, Pilates, Step, Cardio Kickbox, Gymstick, Spinning, Dans (Oryantal-Latin-Modern)  Yoga, Streching, ve  Uzak Doğu Dövüş Sanatları yer almaktadır.

Etiketler

spor yoga salon merkez sportz club 232 cardio hiphop spinning gymstick plates kickbox taebo stretching

Fotoğraflar

Yorum Ekle