Hakkımızda

 


 

Simart City
Şua İnşaat ve Siyapı ortaklığında yaklaşık 5 dönüm arsa üzerine yapımına başlanan lüks konut projesi S(!)MART CITY Residence Projesi; İstanbul Uluslararası Finans Merkezinin yanı başında konuşlanıyor. 2016 yılının Aralık ayında tamamlanması planlanan S(!)MART CITY Residence’da özelliklerine göre değişen 57 ile 157 metrekare arasında kullanım alanlarına sahip daireler ve home Officeler , 359 bin TL ile 942 bin TL  arasındaki fiyatlara satılıyor
Residence dairelerdeki ada manzaralı seyir terasları ve üst katlardaki perspektifi çok geniş şehir manzarası dikkat çekiyor… Tüm daire tiplerinde tüm odalarda kullanılan tavandan yere kadar uzanan camlar , gün ışığı ve manzaranın etkisini güçlendiriyor.
Daireler için özel olarak İtalya’da tasarlanan mutfak dolaplarımız, kendi tesislerimizde üretilmektedir. Birinci sınıf modern tasarım mutfak ve banyo dolaplarının yanı sıra Franke marka ankastreler, vestiyer dolabı, çamaşır nişi, merkezi klima sistemi ve tüm yatak odalarında gardrop mobilyası ile teslim ediliyor.
S(!)MART CITY Residence’da  altyapısıyla inşaa edilen akıllı ev sistemi, binalarda enerji yönetimi ve yaşam konforu alanlarında çözümler sunarken; günlük hayatta modern ve kentli sakinlerin beklentilerini üst düzeyde karşılamak üzere kurgulandı.Akıllı ev sistemiyle eviniz veya işyerinizdeki tüm güvenlik modülleriyle bağlantı kurabilir, tüm iç ve dış hareket sensörlerini tek panelden kontrol edebilir, dilerseniz akıllı telefon veya tabletlerinizle yurt dışından bile evinize bağlanmak ve kontrol etmek mümkün…
S(!)MART CITY Residence projesinde iş ve sosyal hayatı birleştiren home ofislerde; residence konforundaki hizmet ayrıcalığı dışında, projedeki toplantı ve seminer salonları farkıyla; iş toplantılarında önemli kararlar alacakları, sunum yapabilecekleri profesyonel alanlara sahip oluyorlar. S(!)MART CITY Residence gibi seçkin bir proje içerisinde modern ve akıllı bir ofiste, verimli ve keyifli bir iş hayatının tam ortasında çalışırken dinlenebilme konforu paha biçilemez…
S(!)MART CITY Residence’da  tüm tasarruf sistemlerimizin yanı sıra ‘Gri Su Sistemi’ nde atık suların geri dönüşümünü ve temizlik - sulama işlerinde kullanılmasını sağlayacak. Çevre korumasına katkıda bulunurken, aylık masrafların azaltılmasına da yardımcı olacak.
Binalardaki Isı istasyonu, merkezi sistemle ısıtılan yapılarda her daireye ayrı ayrı monte edilerek, kullanım sıcak suyunu ani ısıtma prensibiyle hazırlayan ve ısıtma sisteminin kontrolünü sağlayan çok fonksiyonlu büyük ölçüde tasarruf sağlayan bu ünite sayesinde;  Kullanım Sıcak Suyu, Isıtma Sistemi,   Soğutma Sistemi, Isı Sayacı ve Su Sayacı gibi o dairenin enerji merkezi olacak çok fonksiyonlu bir ünitedir.   Sistem sayesinde su kendiliğinden ısınarak dairelere ulaştığı için kat sahipleri sıcak su için ayrıca bir ödeme yapmayacak. Böylece ısı istasyonu ile daire sahipleri yakıt giderlerinden yüzde 40’a varan oranda tasarruf edebilecek. S(!)MART CITY Residence sakinleri isterlerse, ısı istasyonu ile dairelerinin sıcaklığını kontrol edebilecek, evde kimsenin olmadığı saatlerde ısıyı düşürebilecek.
S(!)MART CITY Residence’deki avantajlardan bir diğeri olan Yerden ısıtma sistemi düşük sıcaklıklardaki ısı kaynakları ile çalışır. Petekli ısıtma sistemlerinde ısınan hava yükselerek önce tavanı sonra yeri ısıtır, Yerden ısıtma sisteminde ise ısıtma zeminden başlar… Böylelikle daha az enerji harcandığından daha az ödeyerek daha verimli ısınacak, daire ısısını konforunuzu bölmeyecek şekilde istediğiniz gibi ayarlayabileceksiniz.
Geleneksel sistemlere nazaran, düşük işletme maliyeti, kullanım alanlarında daha yüksek konfor ve enerji tasarrufu sağlayan merkezi klima sistemi ile hayatınız daha konforlu...
Birinci sınıf malzemesi, şık tasarımı ve dayanıklılığı ile Franke Ankastre, Mutfak da (ocak, aspiratör, fırın, mikro dalga fırın ve bulaşık makinesi) S(!)MART CITY’nin sunduğu ve kaliteli yaşam alanınızı tamamlayan ayrıcalıklardan.
Kapalı yeraltı otoparkı ile site içinde, egzoz dumanı, araç trafiği ve gürültüsünden uzak, yaz-kış, gece-gündüz güvenli bir hayat süreceksiniz.
Ses ve ısı yalıtımında rakipsiz teknolojiye sahip doğramalarda Rehau Geneo Euro86- Design serisi seçkinliği seven kişiler için tasarlandı. Üçlü ısıcam uygulaması, şık görünümü ve parlak yüzeyiyle evinize güzellik ve konfor sağlar.


Kendi tesislerimizde üretilen mutfak, banyo tezgahları Kalitenin ve ayrıcalıklı olmanın keyfini yaşayın… S(!)MART CITY insanları, kendi kuruluşlarımız olan ELITE GRANİT ve ELITE DESIGN tarafından tamamen odalarına özel ölçülerde, yüksek kalite ile üretilen dolaplar, kapılar, mobilyalar ve mutfak – banyo tezgahları ile rahat edecekler.
Teknik seramik ile uzun yıllar boyunca ilk günkü güzelliğini koruyacak olan dış cephe kaplamasıda S(!)MART CITY’nin neden farklı ve akıllı bir tercih olduğunu gösteren özelliklerden. İspanya’dan getirtilecek bu
VİTRİFİYE VE TESİSAT
Sağlığınız bizim için önemli! Modern yaşamayı seven, kalite ve estetiğe önem verenler için... Kir ve pas tutmayan temiz su tesisatı yapılacak, birinci sınıf vitrifiye kullanılacaktır.


S(!)MART CİTY’NİN ARTI DEĞERLERİ

GRİ SU SİSTEMİ
Tüm tasarruf sistemlerimizin yanı sıra ‘Gri Su Sistemi’ de foseptik dışındaki atık suların geri dönüşümünü ve temizlik - sulama işlerinde kullanılmasını sağlayacak. Çevre korumasına katkıda bulunurken, aylık masrafların azaltılmasına da yardımcı olacak.
AKILLI EV SİSTEMİ
İnandığımız bir şey var ki, ‘Kalite’ sadece kullanılan malzeme ile sınırlı olmamalı; akıllı çözümler ile tamamlanmalı. Bu yüzden S(!)MART CITY’de yaşam kalitenizi arttıracak tüm detayları düşündük.
ISI İSTASYONU
Isı istasyonu, merkezi sistemle ısıtılan yapılarda her daireye ayrı ayrı monte edilerek, kullanım sıcak suyunu ani ısıtma prensibiyle hazırlayan ve ısıtma sisteminin kontrolünü sağlayan çok fonksiyonlu büyük ölçüde tasarruf sağlayan bir ünitedir.
YERDEN ISITMA
Yerden ısıtma sistemi ile daha az ödeyerek daha verimli ısınacak, daire ısısını konforunuzu bölmeyecek şekilde istediğiniz gibi ayarlayabileceksiniz.
MERKEZİ KLİMA SİSTEMİ
Geleneksel sistemlere nazaran, düşük işletme maliyeti, kullanım alanlarında daha yüksek konfor ve enerji tasarrufu sağlayan merkezi klima sistemi ile hayatınız daha konforlu...
ANKASTRE
Birinci sınıf malzemesi, şık tasarımı ve dayanıklılığı ile Franke Mutfak da (ocak, aspiratör, fırın, mikro dalga fırın ve bulaşık makinesi) S(!)MART CITY’nin sunduğu ve kaliteli yaşam alanınızı tamamlayan ayrıcalıklardan.
KAPALI OTOPARK
Kapalı yeraltı otoparkı ile site içinde, egzoz dumanı, araç trafiği ve gürültüsünden uzak, yaz-kış, gece-gündüz güvenli bir hayat süreceksiniz.
DOĞRAMALAR
Ses ve ısı yalıtımında rakipsiz teknolojiye sahip Rehau Geneo Euro86- Design serisi seçkinliği seven kişiler için tasarlandı. Üçlü ısıcam uygulaması, şık görünümü ve parlak yüzeyiyle evinize güzellik ve konfor sağlar.

MUTFAK, BANYO TEZGAHLARI
Kalitenin ve ayrıcalıklı olmanın keyfini yaşayın… S(!)MART CITY insanları, kendi kuruluşlarımız olan ELITE GRANİT ve ELITE DESIGN tarafından tamamen evlerine özel ölçülerde, yüksek kalite ile üretilen dolaplar, kapılar, mobilyalar ve mutfak – banyo tezgahları ile rahat edecekler.
CEPHE KAPLAMASI
Teknik seramik ile uzun yıllar boyunca ilk günkü güzelliğini koruyacak olan dış cephe kaplamasıda S(!)MART CITY’nin neden farklı ve akıllı bir tercih olduğunu gösteren özelliklerden.
VİTRİFİYE VE TESİSAT
Sağlığınız bizim için önemli! Modern yaşamayı seven, kalite ve estetiğe önem verenler için... Kir ve pas tutmayan temiz su tesisatı yapılacak, birinci sınıf vitrifiye kullanılacaktır.
S(İ)MART CITY’DE SOSYAL YAŞAM
KAPALI YÜZME HAVUZU, ÇOCUK YÜZME HAVUZU, FİTNESS, SAUNA, BUHAR ODASI, YOGA VE PLATES ALANI, KREŞ, KAFETERYA, TOPLANTI VE SEMİNER SALONU, ÇOCUK OYUN ALANI, BİLARDO, TENİS, AKTİVİTE VE HOBİ ALANLARI, REKREASYON ALANI, KOKU, RENK VE MEYVE BAHÇELERİS(!)MARTCITY, İstanbul’un hatta tüm Türkiye’nin  bölgelerinden Ümraniye Finans Merkezi Bölgesi’nde, Ataşehir’e 5 km uzaklıkta, depreme dayanıklılığı ile dikkat çeken ve birçok bağlantı noktasıyla kesişen, şehir ölçeğinde stratejik bir bölgede, Anadolu Yakasının kalbi sayılabilecek, 1. ve 2. köprü bağlantı yollarına yakın bir mesafede yer alıyor.
Lüx konutları, teknolojik altyapısı ve sosyal alanlara gösterdiği özenle dikkat çeken S(!)MARTCITY, yaklaşık 5.300 metrekare alan üzerinde bulunuyor. Yapı içerisinde 2 blok yer almakla birlikte, A Blok Zemin+14, B Blok Zemin+15 kattan oluşmakta ve toplamda 186 konut bulunmaktadır. Standart kat planlarındaki 1+1 (57-73m2), 2+1 (105-107m2) ve 3+1 (157m2) daireler yer almaktadır. Daireler, üst katlara çıktıkça Finans Merkezi ve Adalar manzarasına hakim konumda olmaktadır.
S(!)MARTCITY, dahilinde bulunan, akıllı ev sistemi, ankastre mutfak, kapalı otoparklar, yönetim ofisleri ve lobi, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness salonu, çocuk oyun alanı, sauna ve buhar odası, basketbol, teniz ve bilardo salonlarından oluşan sosyal tesislerle hayatınızı güzelleştirirken; koku ve renk bahçeleri ve meyve ağaçlarıyla aradığınız huzuru ayağınıza getirir.  2016 yılı Aralık ayında teslimleri yapılması planlanan projemizde fiyatlar; birimlerin kat yükseklikleri, manzara hakimiyetleri ve şerefiyelerine göre değişmektedir. Ayrıca projemiz %1 KDV avantajına sahiptir.
Vadeli olarak firmamıza borçlanma yolu ile ödeme yapmak istediğinizde, %50’si peşin, kalanı 2016 yılı sonuna kadar vadelendirilebilmektedir. Daha uzun vade seçenekleri için anlaşmalı bankalarımızdan garantörlüğümüz ile 30 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanmak mümkün.
Projemiz ve özel ödeme koşulları hakkında daha detaylı bilgi almak için 0216 533 91 00 numaralı telefonumuzdan randevu alarak satış ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.
Sosyal Tesisler

    Bilardo
    Fitness Merkezi
    Havuz - Açık
    Havuz - Çocuk
    Havuz - Kapalı
    Koşu - Yürüyüş Parkuru
    Sauna - Hamam
    Tenis

Güvenlik

    24 Saat Güvenlik
    24 Saat Kamera Kontrollü
    Acil durum sistemi
    Güvenlik Kamerası
    Güvenlikli Giriş
    Kapalı Devre Güvenlik Sistemi
    Yangın ve Duman Dedektörü

Genel Özellikler

    Otopark - Kapalı
    Çocuk Parkı
    Oyun Alanı
    Kreş
    Restorant - Cafe

Etiketler

simart city şua inşaat siyapı daire ev home blok markalı-konut yaşam-alanı devam eden proje luks konutlar

Fotoğraflar

Yorum Ekle