SHERATON HOTEL§CONVENTION CENTER

Görüntülenme - 2766 Yorum Ekle

Hakkımızda

Ankara'nın merkezinde elverişli bir konuma sahip olan Sheraton, Kocatepe Camii'ne sadece 1 km mesafededir. Oteldeki imkanlar arasında çatıda yer alan bir tenis kortu ve panoramik teraslı kapalı bir havuz bulunmaktadır.

Sheraton Hotel'in tüm odaları banyo ve plazma uydu TV'yle donatılmıştır. Bazı odalar Ankara'nın hareketli Kavaklıdere bölgesindeki konaklara bakmaktadır. Solaklar için özel odalar da mevcuttur.

Otelde çeşitli restoran seçenekleri bulunmaktadır. L’angoletto İtalyan yemekleri sunmaktadır. Resmiyetten daha uzak bir ortama sahip olan Brasserie On, dünya, Türk ve Osmanlı yemekleriyle hizmet vermektedir. Copper Club'un açık terasında çeşitli kokteyller sunulmaktadır.

Sheraton Hotel & Convention Center, sağlık kulübü, squash kortları ve en son teknolojilerle donatılmış bir fitness merkezi gibi çeşitli dinlence imkanları sağlamaktadır. Sağlık kulübünde sauna, Jacuzzi ve çeşitli masaj imkanları mevcuttur.

Sheraton Hotel & Convention Center, Kızılay Metro İstasyonu'na 2,6 km ve Ankara Esenboğa Havalimanı'na 35 km mesafededir.

Etiketler

sanal tur virtual tour mekan360 otel oteller hotel hoteller istanbul tatil istanbuldaki oteller istanbuldaki hoteller istanbul ilçesindeki oteller istanbul ilçesindeki hoteller panoromik sanal tur 360 derece 3 boyutlu sanal gezinti tanıtım otel adresleri rezarvasyon nerde kalıcam hangi otel daha uygun ucuz oteller ucuz hoteller kalıcak yer konaklama sheraton hotel convention center

Fotoğraflar

Yorum Ekle