Hakkımızda

Şahin Kardeşler Mermer 1994 yılında Afyon Ankara karayolu 20. Km de Mermer ve Madencilik alanında hizmet vermek üzere kurulmuştur. Profesyonel kadrosu, çağdaş ve yenilikçi hizmet anlayışı içerisinde kaliteden ödün vermeksizin, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan saygın ilke ve sorumluluklarını daima ön planda tutarak iddiasını emin adımlarla sürdürmektedir.
Şahin Kardeşler Mermer kurulduğu günden itibaren ürün kalitesini ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmekle beraber sektördeki gelişmeleri de yakından takip etmektedir.
Şahin Kardeşler Mermer bugün 100 çalışanı, 6.000 m2 kapalı ve 25.000 m2 açık alana sahip ileri teknolojiyle donatılmış entegre doğal taş fabrikası ve 8 ayrı bölgedeki traverten ve mermer ocakları ile sektörünün öncüsü konumundadır.

Vizyonumuz,


1994 yılında çıktığımız yolda uluslar arası arenada ülkemizi ve kurumumuzu en iyi şekilde temsil edip yaratıcı ve yenilikçi yönetim anlayışımızla yüksek kaliteyi yine yüksek teknolojik standartlar ile daim kılıp; kusursuzluğu yakalamaktır.

Misyonumuz,


Yurt ekonomisine katkıda bulunmak, sektörümüze yön vermek, yeni iş istihdamları oluşturmak ve müşterilerimizin güvenini her şeyden üstün tutarak sürekli gelişmek ve büyümektir.

Etiketler

mermer maden sahin kardesler makina marble trabella stone

Fotoğraflar

Yorum Ekle