Hakkımızda


Seyir Terasları

Kiptaş yeni konut projesiyle İstanbullu aileleri ev sahibi yapmaya devam ediyor. Yeni proje Sarmaşıkevler, Pendik Aydos'ta. 432 daireli Sarmaşıkevler; komşu olduğu Aydos Ormanları'nın tertemiz havasıyla, İstanbul'un belki de en iç açıcı yerleşim bölgesi. Sarmaşıkevler'de site sakinleri için özel olarak tasarlanan "Seyir Terasları", dinlenme mekanı olarak ideal.

Yeni Adresiniz Sarmaşık Evler

Yürüyüşe elverişli alanlar, çocuk oyun alanları, açık otoparklar... yakın mesafedeki Spor Kompleksi, mini futbol sahası ve tenis kortları düşlediğiniz site hayatını eksiksiz tamamlıyor. Sarmaşık Evler ailenize nezih ve modern bir yaşam alanı sunmak için her şeye sahip. Doğadan kopmadan oyun oynayan çocuklaırnız daha sağlıklı gelişecekler. Herkese yetecek kadar tasarlanan açık otopark alanları şehir içinde yaşadığınız park sorununu ortadan kaldıracak.

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Yorum Ekle