Hakkımızda

 
 
 
 
 
Hastanemiz

Acil servisimiz,deneyimli ekibimiz ve tam teşekküllü tıbbi cihazlarla donanmış olup 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmetinizdedir.Gerektiğinde hastayı bir süre izlemek amacıyla 5 kişilik müşahade yatağı,1 canlandırma odası,1 muayene odası,1 küçük müdahale odası,1 alçı odası ile  hastalarımızın ilk acil tedavi ve müşahadelerini gerçekleştirmekteyiz.

Yine acil servisimizdeki hastalarımız için gerek laboratuvar gerekse radyolojik tetkikler  24 saat boyunca  kesintisiz ve en hızlı şekliyle  yapılmaktadır. 67 yataklı hastanemizde Acil tanı gerekliliklerinde 24 saat boyunca uzman radyolog yorumuyla MR görüntüleme ve Bilgisayarlı Tomografi çekilebilmektedir.

Ayrıca ameliyathanelerimizin ve yoğun bakım ünitelerimizin mevcut ve hazır olması  sayesinde ileri tedaviler için tüm branşlarımızda  hasta kabulümüz mümkün olabilmektedir.

Acil durumlarda müdahale edebilmek ve gerekli hasta transfer işlemlerini gerçekleştirmek için yine 7 gün 24 saat kesintisiz ambulans hizmetlerimiz vardır.

Vizyonumuz

Sağlık hizmeti sunumunda kalite standartlarını aşarak hasta ve çalışan memnuniyetini arttırmak; örnek bir hastane olmaktır.


Misyonumuz

Tüm sağlık hizmetlerinde hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarını benimseyen, sürekli kendini geliştiren ve yenileyen personeller ile çağdaş düzeyde tanı ve tedavi hizmeti sunmak için varız.
 
BİRİMLER

Acil Servis
Anestezi ve Reanimasyon
Ağız ve Diş Sağlığı
Beslenme ve Diyet
Beyin Cerrahisi
Biyokimya
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Dahiliye (İç Hastalıkları)
Deri ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye)
Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Genel Cerrahi
Göğüs Hastalıkları
Göz Hastalıkları
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kardiyoloji
Kulak Burun Boğaz
Nöroloji
Ortopedi ve Travmatoloji
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Radyoloji
Üroloji
Logopedi (Dil, Konuşma ve Ses Bozuklukları)
Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları
Psikiyatri

Etiketler

antalyada özel olimpos hastanesi nerede acil servis 24 saat ambulans dahiliye nöroloji doğum sağlık hizmetleri biyokimya beyin cerrahisi fizik tedavi psikoloji radyoloji üroloji ortopedi göz hastalıkları

Fotoğraflar

Yorum Ekle