NURDAL MERMER

9047 kere görüntülendi. Yorum Yapın
 
 

Hakkında

Fabrikamız 2002 tarihinde kurulmuş olup; aynı yıl içerisinde faaliyetine başlamıştır. Yerleşim alanımız ise 4000 m2 kapalı, 25000 m2 açık olmak üzere toplam 29000 m2’ dır. Ocaklarımızda; Noce Traverten, Bej ve Değişik renk çeşitleriyle volkanik doğal taş üretilip fabrikamızda siparişe göre işlenmektedir.
Fabrikamız, ihracat ağırlıklı; olup iç piyasaya’ da yönelik olarak ta üretim yapmaktadır. 2007 yılı içerisinde fabrikamız üretim kapasitesini büyüterek, ek binamız faaliyete geçmiştir.

En son teknolojiye sahip modern makinelerle üretim yapılmakta olup; mimar, jeolog ve maden mühendislerimiz nezaretinde ocaklarımız ve fabrikamızda tecrübeli personellerimizle ürünlerimiz en hat safhada çıkarılıp işlenmektedir.

İstenilen zaman ve şartlarda aksatılmadan siparişler hazırlanıp teslim edilmektedir. Ürettiğimiz “ Kayseri Nurdal Noce “ yurt dışında aranılan en çok ürün haline gelmiş ihracat yaptığımız firmaların ürün kataloglarında yer almaktadır. Bilhassa İtalya ve Kanada’da tercih edilen en kaliteli traverten olmuştur.Fabrikamız yüksek kaliteyi hedefleyerek, sektörde kendini ispatlamış, aranan teknoloji ürününü mermer, doğal taş ve traverten işletme parkı kurulmuştur.

   

Etiketler

mermer maden granit nurdal 2010 marble fuar 360 derece sanal tur

Hava Durumu