Hakkımızda

 


 

 

Lotus Beytepe

Ankaralıların kalbinden ve aklından çıkmayan Lotus Çayyolu'nun ardından bu kez de yakın geleceğin yıldızı Beytepe, bir Lotus projesi ile kesişiyor.

Konut sektöründe imza attıkları her projede kalıcı benzersizlikler yaratan Özçelik-Pelit İnşaat ortaklığı ile yükselen Lotus Beytepe SKY, Ankaralılar için yine bir Lotus heyecanı yaratıyor.

Ankara'nın gözbebeği Beytepe'de kentin görsel dokusuna hakim, üst düzey konfor olanaklarına sahip Lotus Beytepe SKY, konut ve ticari yaşam çözümleri ile çevresinin yeni yükselen değeri olacak.

 

Ankara'nın yeni ticaret ve sosyal yaşam aksı Beytepe'de konumlanan Lotus Beytepe SKY, kentin ulaşmak istediğiniz her noktasına çok yakın.

Ana arter sayısının artması ve metronun faaliyete geçmesi ile kentin tüm çekim merkezleri ile kesişen Lotus Beytepe SKY'de hayat her zaman yanı başınızda.

Özçelik-Pelit için temel öncelik, kentsel yaşamın dinamik döngüsü ile uyumlu konut ve alışveriş merkezi projeleri geliştirmektir.Lotus Beytepe SKY, tıpkı diğer Lotus Projeleri gibi bu kurumsal anlayış ve iş geliştirme hedefinin yaşamla kesiştiği bir adrestir.

 

Benzer projelerin aksine lokasyonun görsel dengesini bozmayan mimarisi ve konumu ile Lotus Beytepe SKY, ihtiyaç ve beklentileri tam olarak karşılayacak şekilde yapılandırılmıştır.

122 daireli Lotus Beytepe SKY Sky, Lotus konforunu maksimum düzeyde yaşatmak için tasarlandı.

 

Günlük yaşam konforunuzu aklınız ve kalbinizle kesişecek özelliklerle sürdürmeyi amaçlayan Lotus Beytepe, her metrekaresinde sizi kendisine bağlayacak seçkin ayrıntılarla donatıldı.

Konfor yaşamına ait üst düzey beklentileri her metrekaresinde mutluluğa dönüştüren Lotus Beytepe, güncel ihtiyaç ve trendlerin ötesinde eksiksiz bir yaşam tercihi sunmaktadır.

 

Ticaret ve konut projelerinin odağında yer alan Beytepe aksındaki özel konumunu çok fonksiyonlu bir projeye dönüştüren Lotus Beytepe, ulusal ve uluslararası markalar açısından da bir cazibe merkezi olacaktır.

Proje kapsamında bulvar üzerinde yer alan ve her türlü seçeneğe uygun 25 alışveriş mekanı, sizi hem kolaylığını hem de keyfini yaşayacağınız bir alışveriş dünyası ile kesiştirecek.

 

Lotus Beytepe, konfor yaşamına 360 derecelik yaklaşım getiren bir proje.Yıpratıcı kent yaşamında giderek uzaklaşılan spor ve sosyal olanakları, Lotus Beytepe sizin için günlük yaşamınızın doğal bir parçası haline getiriyor.Kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, fin hamamı ve kendinizi daha iyi hissedeceğiniz diğer sosyal olanakları ile Lotus Beytepe,hayatınızın sağlıkla kesiştiği bir nokta olacak.

Sosyal Tesisler

    Fitness Merkezi
    Havuz - Açık
    Havuz - Kapalı
    Sauna - Hamam
    Voleybol

Güvenlik

    24 Saat Güvenlik
    24 Saat Kamera Kontrollü
    Görüntülü Kapı Sistemi
    İntercom Sistemi
    Yangın Asansörü
    Yangın izolasyonu
    Yangın ve Duman Dedektörü

Genel Özellikler

    Market
    Çocuk Parkı

Etiketler

lotus beytepe özçelik pelit inşaat yapı luks konutlar blok ev home daire residence markalı-konut yaşam-alanı devam eden proje

Fotoğraflar

Yorum Ekle