Hakkımızda

 


 

 

LeventLIFE

İş ve Yaşamın Kalbi LeventLIFE’ta Atıyor!

LeventLIFE, ulaşım kolaylığı, hızla değer kazandıran lokasyonu ve insana katacağı ayrıcalıklarla şehrin merkezi Levent’te iki kule olarak yükseliyor.

LeventLIFE Residence II

A+ konseptte, 144 konuttan oluşan LeventLIFE Residence II’de,58 m2’den 232 m2’ye kadar farklı tercihlere hitap eden 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve Penthouse konut seçenekleri bulunmaktadır.
Zengin sosyal donatılara sahip LeventLIFE Residence II’de kendinize daha fazla zaman ayıracaksınız. Restaurant, Cafe ve Oyun Odası ile günlük yaşamın stresini atacağınız keyifli zamanlar geçirebileceksiniz. Yüzme Havuzu, Fitness Salonu, Sauna, Buhar Odası ile sağlıklı ve aktif bir yaşam hemen yanı başınızda olacak.
Konfor, güven ve teknolojinin uyumla bir araya getirilmesi ile oluşturulan LeventLIFE Residence II, ‘akıllı ev’ konseptine sahiptir. Açılabilir camlar ile İstanbul’un havasını görkemli manzarasında soluma fırsatı bulacaksınız. Modern tasarımlı full ankastre, mutfağınızda yemek yapmak daha zevkli olacak. Jeneratör sistemiyle enerjinin kesintisiz olduğu projede, 2 adet yolcu, 1 adet yük asansörü bulunmaktadır.
Evinize geldiğinizde park yeri aramak da sorun olmaktan çıkıyor. 7 katlı otoparkı ile LeventLIFE Residence II, her bağımsız bölüm için 1 araçlık kapalı otopark, vale hizmeti ile birlikte misafir otoparkı imkanı sunmaktadır.  Uluslararası Standartlarda Deprem ve Yangın Güvenliğine sahip LeventLIFE Residence’ta kapalı devre güvenlik kameraları, 7/24 güvenlik hizmeti ile sevdiklerinizle güven içinde yaşayacaksınız.
Misafirlerinizi güler yüzle karşılayacak resepsiyon hizmeti ve teknik arızaların çözümü için teknik servis hizmeti de bulunmaktadır.
 LeventLIFE OFFICE

Türkiye’nin önde gelen holding ve bankalarının genel merkezleri ile dünya çapında faaliyet gösteren global şirketlerin ve en gözde AVM’lerin toplandığı bir bölgede ofis sahibi olmak istemez misiniz? LeventLIFE Office’e gelin, bu prestijli dünyada siz de yerinizi alın.

A+ ofis ayrıcalığına sahip, 64 ofisten oluşan LeventLIFE Office’te 107 m2 ile 1000 m2 arasında değişen ofis alternatifleri sizleri bekliyor.

LeventLIFE Office, LEED Gold Sertifikası adayıdır. Her katta bulunan açılır pencereler ile her sabah İstanbul manzarasında, İstanbul’u soluyarak işe enerjik başlayabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız veya müşterilerinizle yemek yiyip keyifli sohbetler edebileceğiniz Cafe ve Restoranlar, iş stresinden uzaklaşabileceğiniz oyun odası LeventLIFE Office’te sizleri bekliyor. LeventLIFE Office’te hem çalışıp hem sosyal ve sağlıklı kalacaksınız. Projede yer alan Yüzme Havuzu, Fitness Salonu, Sauna, Buhar Odası ile iş yaşamınızda kendinize de vakit ayırma imkanı bulacaksınız.
İş arasında soluklanmak istediğinizde uzağa gitmenize gerek yok. Her katta bulunan 23m2 kat bahçelerinde çalışma arkadaşınızla sohbet ederek kahvenizi keyifle yudumlayacaksınız.
LeventLIFE Office, kablo TV, uydu sistemi, fiberoptik kablolama sistemi ve fiberoptik ADSL ile iş yaşamınıza güçlü teknolojik altyapı sunuyor.  Jeneratör sistemiyle projede kesintisiz enerji sağlanıyor. Geleceğin konsepti ile tasarlanan LeventLIFE Office’te elektrikli araç şarj ünitesi bulunmaktadır. 5 adet yüksek teknoloji asansörler ile giriş çıkışlarda bekleyerek fazla zaman kaybetmeyeceksiniz.
LeventLIFE Office’te, işlerinizi güven ve huzur içinde sürdürmenizi sağlayacak 7/24 güvenlik hizmeti, kapalı devre güvenlik kameraları, resepsiyon hizmeti ile kartlı giriş sistemi bulunmaktadır. 7 katlı otoparkı ile LeventLIFE Office, her bağımsız bölüm için 1 araçlık kapalı otopark ve vale hizmeti ile birlikte misafir otoparkı imkanı sağlamaktadır. Kartlı asansör sistemi sayesinde kapalı otoparktan ofisinize direk ulaşabilirsiniz.
 
Sosyal Tesisler

    Bilardo
    Fitness Merkezi
    Havuz - Çocuk
    Havuz - Kapalı
    Sauna - Hamam

Güvenlik

    24 Saat Güvenlik
    24 Saat Kamera Kontrollü
    Acil durum sistemi
    Araç tanıma sistemi
    Deprem uyarı sistemi
    Güvenlik Kamerası
    İntercom Sistemi
    Kapalı Devre Güvenlik Sistemi
    Site içi haberleşme
    Yangın Asansörü
    Yangın izolasyonu
    Yangın ve Duman Dedektörü

Genel Özellikler

    Otopark - Kapalı
    Poliklinik
    Çocuk Parkı
    Oyun Alanı
    Kuaför
    Kuru Temizleme
    Restorant - CafeEtiketler

leventlıfe baray inşaat imaj yapı luks konutlar daire blok ev home markalı-konut yaşam-alanı devam eden proje

Fotoğraflar

Yorum Ekle