Hakkımızda

 


 

 

Gardenhill

GARDEN HILL BAHÇELİEVLER

 

Bahçelievler Yenibosna’da hayata geçirilen Garden Hill Bahçelievler projesi, doğanın ritmini ve huzurunu yaşamınıza taşımak amacıyla tam da İstanbul’un kalbinde!

 

Özkanca Yapı ve Girişim’e ait arsada, toplam11.000 m2 arazide (İkebana projesinin hemen yan tarafında) yapımı devam eden  Garden Hill projesinin teslimi, en geç Mart 2016 olarak planlanmaktadır.

 

Proje, sadece konutların bulunduğu , komşuluk ilişkilerinin yaşanabileceği toplam 8 katlı 7 blok ve 212 daireden oluşmaktadır.  2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipleri ve bahçe katları   olmak üzere toplam 9 farklı tip bulunmaktadır. Projede, 106 adet 2+1, 92 adet 3+1, 14 adet 4+1 yer almaktadır. 1+1 daire seçeneğine yer verilmemiştir.

 

Projenin konut blokları, arsa boyunca kenarlara yerleştirilerek ,ortadaki boşlukta büyük süs havuzları ve peyzaj düzenlemesi bulunmaktadır. Projenin %60’ı yeşil alan olarak planlanmıştır. Tüm daire seçeneklerinde salon ve mutfaklar peyzaja yönlendirilmiş, aynı yönde balkonlar da oluşturulmuştur. Diğer odalar ise dış cepheye bakmaktadır.

 

Garden Hill Bahçelievler projesi , ağırlıkla çok katlı olarak tasarlanan son dönemde gerçekleştirilen benzer projelerden farklı olarak maksimum 8 katlı  bloklardan oluşuyor. Beyaz rengin hakim olduğu konutların dış cephesinde, orta bahçedeki yeşil süs havuzlarıyla uyumlu ahşap renkli kaplama malzemeleri kullanılıyor.

 

Yürüyüş mesafesinde her imkana sahip olan projede, sosyal tesise önemli bir yer verilmiştir. Sosyal tesiste, günışığından  faydalanılabilecek bir kapalı yüzme havuzu, soyunma-giyinme odaları, saunalar, masaj odaları, fitness salonu,Türk hamamı, oyun merkezi, çocuk oyun alanı, squash kortu ve basketbol salonu yer alıyor. Sosyal tesislere açık havaya çıkmadan ulaşabileceğiniz  gibi, peyzaj alanında yer alan asansörle de ulaşılabilmektedir.

 

Ayrıca site çevresinde yürüyüş parkuru ve çocuk parkına da yer verilmiştir.

 

Giriş yapan araçlar, girişte kapalı garaja alınarak orta peyzaj alanı tümüyle özellikle çocuklar olmak üzere site sakinlerinin kullanımına ayrılıyor. Yer altında düzenlenen, daire büyüklüğüne göre 1 ya da 2 araçlık yer ayrılan otoparktan konutlara ve sosyal tesise dış hava şartlarıyla karşılaşmadan direkt bağlanma imkanları bulunuyor.

 

Sitenin D Bloğunda 4 adet ticari alan ise site sakinlerinin ihtiyaçlarına yönelik mağazalardan oluşacaktır.

 

 

24 saat güvenlik kontrollü 1 ana giriş-çıkış kapısı ve 2 adet rampalı araç giriş-çıkışı bulunan projenin ana caddeye açılan güvenlikli bir yaya girişi de bulunmaktadır.

 

Pazarlama satış danışmanlığı hizmeti IMC danışmanlık – Neşe Beyatlı Aydıner tarafından verilen Garden Hill projesi geçtiğimiz Mayıs ayında satışa sunulan projenin %36 lık bölümünün satışı tamamlanmıştır.
Diğer Proje Özellikleri

 

ü  Toprak sahibi ve müteahhit, Özkanca Yapı ve Girişimi ‘dir.

ü  Antre ve garajlarda 24 saat sensörlü aydınlatma sistemi, Kapalı Otopark

ü  Isı pay ölçerli merkezi ısınma sistemi (kullandığın kadar öde sistemi) Her bloğun sistemi ayrıdır.

ü  24 saat tüm bina/site güvenlik kontrolünde, görüntülü intercom sistemi

ü  Merkezi uydu tv sistemi, bina tv tesisatları kablolu yayın / digitürk / uydu receiver sistemine uygun,

ü  Yangın alarmı ve her katta söndürme sistemi

ü  Klima alt yapısı salon ve ebeveyn yatak odası

ü  Su deposu, Jeneratör, Paratoner

ü  Lokasyonu itibariyle değer artışı açısından ideal bir proje, min %40 değer artışı planlanmakta

ü  Yatırım amaçlı alımlarda kira gelirinin 2.000 TL’ndan başlaması öngörülmekte

ü  Daire planları oldukça ferah ve çok geniş, kullanım alanları iyi planlanmış

ü  Rahatlıkla ulaşabileceğiniz mesafede merkezi, seçkin bir yaşam.. (Ulaşım kolaylığı E5/TEM’e yakınlık)

ü  Artık insanlar güvenlik ve ulaşım sorunlarından kaçarak merkezi, konforlu, güvenlikli, sosyal tesisli, nezih site yaşamlarını tercih etmekteler
İşletme gideri  m2 için  1,5-2 TL olarak tahmin edilmektedir
Sosyal Tesisler

    Havuz - Açık
    Havuz - Çocuk
    Havuz - Kapalı

Güvenlik

    24 Saat Güvenlik
    24 Saat Kamera Kontrollü
    Görüntülü Kapı Sistemi
    Güvenlikli Giriş

Genel Özellikler

    Otopark - Açık
    Otopark - Kapalı

Etiketler

gardenhill özkanca yapı girişim inşaat blok ev home luks konutlar markalı-konut yaşam-alanı devam eden proje

Fotoğraflar

Yorum Ekle