Hakkımızda

Tam 12 yıldır saç ekimi ve estetik alanında deneyimli, akademik kadrosuyla gururla hizmet vermektedir. Tam teşekküllü hastane ortamında, donanımlı ameliyathaneleri, en son teknoloji ürünü ekipmanları ile birlikte konusunda son derece uzmanlaşmış doktorları ve akademik kadrosuyla her zaman hizmete hazır olmuştur.

Estehair kısa zamanda faaliyet alanını genişletip, sağlık turizminde de güçlü bir marka haline gelmiştir. Ülkemize yurt dışından sağlık turizmi amaçlı gelen misafirlerine sağlık hizmetlerinin yanı sıra havalimanından karşılama, konaklama, tercüman eşliğinde İstanbul’un tarihi ve kültürel zenginliklerini de görme fırsatını sağlayan Estehair, konuklarını VİP kalitesinde ağırlamaktadır.

Hasta memnuniyetinin artması sonucunda, talepleri karşılayabilmek ve sonsuz ve sorunsuz hizmet anlayışını sunmak için çok önemli stratejik hamlesini yaptı ve Fulya’da ESTECENTER estetik cerrahi merkezini oluşturdu ve hizmete kapasitesini 4 kat artırdı.

Estetik cerrahi alanında büyük başarılara imza atmış çok sayıda uzman doktorları bünyesine katarak, sağlık personeli ve akademik kadrosu ile estetik cerrahinin bütün branşlarında tam donanımlı hizmet vermeye başlamıştır. Ayrıca Estecenter ARGE ekibi ile dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmekte ve dünyada uygulanan son saç ekim teknolojilerini bünyesine katarak başarılı saç ekimi operasyonları yapmaktadır.

Saç ekimi mekezinden, Estetik Cerrahi merkezi olma yolunda kararlı adımlarla ilerledik. Estetiği bu anlamda bir bütün olarak ele alan kurumumuz zayıflama ve anti aging bölümü ile de sizlere hizmet vermektedir.


Plastik Cerrahi
    
Burun Estetiği Ameliyatı
Karın Germe Estetiği
Meme Protezleri
Klasik Yüz Germe Estetiği
Yağ Aldırma Estetiği
Kadavradan Meme Onarımı
Alın Germe ve Kaş Kaldırma Estetiği
Meme Büyütme Estetiği
Meme Dikleştirme Estetiği
Meme Küçültme Estetiği
Erkekte Meme Büyümesi Estetiği
Kepçe Kulak Estetiği (Ameliyatı)
Çene ve Elmacık Kemiği Estetiği
Kulak Estetiği
Göz Kapağı Estetiği
Basit Dokunuşlarla Estetik Görünüm
Meme Estetiği

Saç Ekimi


Medikal Estetik

Botox
Dudak Estetiği
Dolgu Tedavisi
Cilt Soyma Estetiği    

Anti-Aging


Anti-aging “Yaşlılığa Karşı” olarak tercüme edilebilir. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaşlı popülasyonun her geçen gün artması nedeniyle, Anti-aging uygulamaları koruyucu hekimliğin önemli bir parçası haline gelmiştir.

Anti-aging uygulamalarda amaç cilt dokusunu ve bağlayıcı hücreleri yenilemek, hormonal dengesizlikleri erkek ve kadında ayrı ayrı ele alarak yeniden düzenlemek, cinsel gücü ve sağlığı artırmak, yaşlanma sonucu oluşabilecek hastalıklara karşı erken tanı ve tedavi sağlamaktır. Özetle Anti-aging uygulamalarda hedef, yaşlanma sonucu oluşabilecek hastalıkları önlemek, güç kaybını engellemek ve daha uzun süre genç kalmayı sağlamaktır.

Etiketler

istanbulda plastik cerrahi prp tekniği saç ekimi medikal estetik anti aging nerede

Yorum Ekle