ENGLİSH LİFE

6127 kere görüntülendi. Yorum Yapın
 
 

Hakkında

İngilizce Kursu bizim işimiz

Deren & Koray International Tourism & Education Center 1989 yılından bugüne binlerce öğrencisine İngiltere, Amerika ve Miami'de yurtdışı eğitim olanakları sunan ve halen sunmaya devam eden Türkiye'nin önde gelen bir yurtdışı eğitim acentesidir.

Deren & Koray, tamamı kitap yazarı kadrosundan oluşan ve 2011 yılından itibaren "butik dershane" konseptinde 9-10-11 ve 12. sınıflara Cam+ dijital platformu üzerinden eğitim veren CAMPUS EGE'nin de kurucusudur.

Deren Koray, T.C. Turizm Bakanlığı A-3885 belge numaralı Türkiye ve Amerikan Seyahat Acenteleri Birliği üyesidir ve bu sayede dünya ile sürekli entegredir. Özel ilgi turları kapsamında ülkemizi ziyaret eden pek çok yabancı turist, devlet ve işadamlarına 1998 yılından beri turizm servisi vermekte ve ülkemize döviz kazandırmaktadır.

 "1/4" Çeyrek yüzyıllık yurtdışı eğitim deneyimimiz, Çeyrek zamanda İngilizce diyor...
 
1989'dan beri binlerce öğrencimize Londra'da sunduğumuz kaliteli İngilizce eğitimini dünya standartlarında Türk öğrencilerimize aynı kalitede sunuyoruz. İngilizce ile ilgili tüm tabularınızı yıkıyoruz. İzmir, Denizli, Uşak, İstanbul TEM Avrupa Konutlarında ve şimdi de Bolu şubemizle sizlere gerçek, etkin ve hızlı İngilizce konuşma eğitimi sunuyoruz,
 
Yorucu, sıkıcı, bıktırıcı ve uzun süren gramer eğitimleri yerine 5 kıta, 27 dünya ülkesi ve 400'den fazla dünya okulunda ortalama 1 milyon İngilizce öğrencisinin tercih ettiği Londra merkezli Callan Method ile İngilizce konuşma eğitimini anadili İngilizce olan profesyonel Callan Method öğretmenleri ile veriyoruz.
 
İngilizce eğitimini çeyrek zamanda veriyor, kalan zamanı sizlere bırakıyoruz, örneğin standart programların 2 yıl verdiği İngilizce eğitimini biz sadece 2,5 - 6 ay gibi kısa sürede İngilizce konuşturarak veriyoruz, paradan, ulaşımdan ve daha da önemlisi zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.
 

Ülkemizde ve dünyada uluslararası ticari faaliyet gösteren prestij sahibi firmaların ve önemli kamu kuruluşlarının ilk tercihiyiz, gücümüzü onlardan alıyoruz,
 
Esnek modelde eğitim veriyoruz, kursiyer zorunlu durumlarda kaydını dondurabilir ve yıl içinde dilediği zaman İngilizce eğitimine devam edebilirsiniz,
 
Öğrencilerimiz diledikleri zaman Londra merkez okulumuzda İngilizce eğitimlerine devam edebilir, ya da Londra'daki İngilizce eğitimlerini Türkiye'deki İngilizce dil okullarımızda devam ettirebilirler.
 
City & Guilds yetkili sınav merkeziyiz, uluslararası resmi kurum ve kuruluşlarda geçerli diplomalar veriyoruz. İngiltere Aile Birleşim yetkili sınav merkezi olarak yeni hayatlar, yeni yaşamlar kuruyoruz.

City & Guilds 130 yıllık köklü tarihiyle dünya üzerinde 80'den fazla ülkede faaliyet gösteren, Kraliyet vakfı tarafından önemli imtiyazlara sahip kar amacı gütmeyen saygın bir kurumudur. Hükümetlerle omuz omuza çalışarak, kalite ve deneyimiyle İngiliz Milli Eğitim sistem ve müfredatını şekillendirmekte, hem İngilizce dili hem de mesleki yeterlilikte uluslararası standartlara damgasını vurmaktadır.


City & Guilds mesleki kriterleri uluslararası saygın iş çevrelerince geniş kabul gören dünya çapında akredite olmuş bir yapıya sahiptir. Dünya üzerinde ortalama 8000 sınav merkezi bulunmaktadır.
 
Saygın konumu ve benzerlerinin aksine ömür boyu geçerlilik avantajı ile gerek yurtiçinde gerekse yurtdışındaki özel sektör ve kamu dünyasında geniş kabul görmektedir. Diğer sınavlardaki 2 yıl geçerlilik kuralı City & Guilds’de bulunmamaktadır.
 
İzmir, İstanbul, Denizli ve ÜDS ve KPDS kurslarımızda hedefinize odaklanıyor tüm ÜDS - KPDS tekniklerini öğrencilerimize etkin şekilde veriyoruz,
 
ÜDS ile KPDS çoğu zaman birbirlerine çok benzetilse de bir noktaya kadar birbirlerine çok benzediğini evet kabul edebiliriz ancak ÜDS kursu konularında ilerleme sağlandıkça stratejik ve çözüm noktaları ile ilgili bazı değişik noktalar bulunmaktadır.ÜDS sınavı da son derece zor ve karmaşık bir sınavdır. ÜDS'de başarılı olmak için sular seller gibi İngilizce yeterli olmaz.

   

Etiketler

ingilizce kurs kurslar