ELITE CITY

20748 kere görüntülendi. Yorum Yapın
 
 

Hakkında

 


ATAKENT 'İN YENİ YILDIZI...

Halkalı Atakent 'te inşaat edilen Elite City, 590 dairelik bir projedir. 2013 baharında bitmesi planlanan Elite City, 37.000 m2 alanda %85 yeşil alanda inşa edilmektedir.

Dairelerin kat yüksekliği brüt 3.10 m. olduğu Elite City de blokların dış cephesi seramik porselenle kaplanmıştır. Bu sayede yıllarca bakımlı ve temiz kalabilecek blokların pencere sistemlerinde Rehau, mutfak aksesuarlarında Franke ankastre ürünleri tercih edilmiştir.

Çocuklarınızı emanet edebileceğiniz bir adet de kreşi bulunan Elite City 'de profesyonel güvenliğin 24 saat görev yaptığı tamamı kapalı otopark bulunmaktadır.

Bu sayede site içinde araç trafiği, gürültü ve park sorunu ortadan kalkmış, otomobilleriniz kötü hava koşullarından korunmuştur.

Elite City, içinde eczanede, kuaför, market, cafe, restaurant, pastane gibi mekanların bulunduğu Çarşı sayesinde kentin bütün imkanlarını kapınızın önüne kadar getirmiştir.  Açık ve kapalı havuzu, kafetarya, sosyal tesisler ve spor sahalarıyla kent içinde ayrı bir kent kuran Elite City, sizlere hem keyif, hem yatırım yapma fırsatı sunmaktadır.

   

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma