Hakkımızda

Eski İstanbul'un merkezinde yer alan bu otel, geleneksel Türk misafirperverliği ve modern olanakların bir karışımını sunmaktadır. Otelde bir restoran mevcuttur. Odalarda klimanın yanı sıra ücretsiz Wi-Fi de bulunmaktadır.

City Otel, uydu TV ve mini bar ile donatılmış konaklama birimleri sunmaktadır. Odalarda terlik mevcuttur ve oda servisi 24 saat hizmetinizdedir.

City Otel'in konukları, günde 24 saat resepsiyondan yararlanabilirler. Otelin özenli personeli, gezi planları ve bilet hizmeti konusunda yardımcı olmaktadır.

Otel City'den 13 km uzaklıkta yer alan Atatürk Havalimanı'na toplu taşıma araçları ile ulaşabilmektedir. Aksaray Metro İstasyonu, otelin girişinden sadece 50 metre mesafededir.

Ayasofya, Sultanahmet Camii, Kapalı Çarşı ve Topkapı Sarayı gibi İstanbul'un tarihi ve kültürel yerlerine toplu taşıma ile kolayca ulaşılabilir.

 

Etiketler

sanal tur virtual tour mekan360 otel oteller hotel hoteller istanbul tatil istanbuldaki oteller istanbuldaki hoteller istanbul ilçesindeki oteller istanbul ilçesindeki hoteller panoromik sanal tur 360 derece 3 boyutlu sanal gezinti tanıtım otel adresleri rezarvasyon nerde kalıcam hangi otel daha uygun ucuz oteller ucuz hoteller kalıcak yer konaklama mekan360 online rezervation city hotel istanbul

Yorum Ekle