Hakkımızda

 


 

Kaliteden asla ödün vermeyen, sağlam, yenilikçi, çevreye saygılı, doğayla barışık, teknolojiye ayak uyduran, yüksek yaşam standartlarında, çocuğundan yaşlısına kadar çok geniş bir yelpazeye hitap eden yapılar yapmak üzere kurulan şirketimiz, şu ana kadar Trabzon'un farklı bölgelerinde birçok projeye imza atmıştır. Çarkacı İnşaat olarak 1993 yılından beri başarılı projelere imza attık. Kardelenevler - Karşıyaka projesiyle "Tünel kalıp sistemini" kullanarak Trabzon'da bir ilki gerçekleştirdik. Devamında Kardelenevler soğuksu projesiyle yarattığımız konsepte bir yenisini ekledik. Soğuksu projesinde ilk 1+1 daireyi yaparak beğeninize sunduk.

Rahatınız ve konforunuz için hazırladığımız projelerimiz hayata geçirilirken, proje aşamasından, teslim aşamasına kadar geçen süreçte her türlü detay düşünülmektetir. Sizlere sağlam, güvenl, konforlu, hayatınızı kolaylaştıracak, yaşamınızı keyfe dönüştürecek projeler sunmaya devam ediyoruz.

İşin teslimini bir son değil, müşterimizle bundan sonraki birlikteliğimiz için bir başlangıç olarak görmemiz, projelerimize ve imalatımıza gösterdiğimiz özenin en öncelikli nedenidir. Her zaman daha iyisini hedefleyerek ilerlediğimiz bu yolda, Trabzonda tünel kalıp sisteminin ilk defa bir özel şirket tarafından kullanılacağı bir projeye daha imza atmanın gururunu yaşıyoruz.

Kalite, Güven, İstikrar
Kitlelerin güvenini kazanmak ticari bir yapı için oldukça zorlu bir süreçtir. İnşaat sektörü bu yapıların içerisinde en fazla güven ihtiyacı duyulan gruplar arasında yer alır. Dolayısıyla yaptığımız her işi sonuna dek özenle takip eder ve bitiririz. Çarkacı'nın Trabzon'da en çok tercih edilen toplu konut yapıcı ve satıcısı olması bundan dolayıdır.

Etiketler

müteahhit müteahhitten daire sıfır rezidans residence yapım inşaat yapı mühendislik mimarlık tasarım

Yorum Ekle