BMK ALÜMİNYUM YAPI FUARI 2011 İZMİR

4016 kere görüntülendi. Yorum Yapın
 
 

Hakkında

BMK Alüminyum Plastik Cam İnşaat San.

Firmamız, 1995 yılında Ankara Sitelerde alüminyum doğrama imalatı ile faaliyet göstermeye başladı. Türkiye de o güne kadar hiç yapılmamış olan Cam Balkon Kapatma Sistemini tasarlayarak müşterilerinin beğenisine sundu. Uzun süren pazar araştırmaları, ön tasarımlar ve atölye çalışmaları sonunda ilk cam balkon sistemi şekil kazandı ve ürünün imalatına başladı. EYKON markası ile imalatına başlanan Eykon 601 modeli cam balkon sistemi, binlerce Ankaralının beğenisini kazandı. Yurt çapında gelen talepler doğrultusunda gerek bayiler ve gerekse de kendi imkanları ile İstanbul’dan Van’a, Trabzon’dan Burdur’a kadar pazarını genişletti. İlk olarak 6 mm. temperli cam ile imal etmiş olduğu cam balkon sistemini daha sonra 801 modeli olarak 8 mm. temperli Cam ile piyasaya sürdü. 2002 Yılında yeni modeli olan 802 modeli ile hareket kabiliyeti yüksek yatay rulmanlı tekerli ve buhar dere yataklı sistemi ile ürün pazarında büyük bir devrim yarattı. 2003 yılında ise EYKON 1003 Vitrin sistemi ile kendi pazarını genişletti.
Geliştirmiş olduğu 1003 serisi vitrin sistemi sayesinde kayar hareketli kanatlı eşiksiz vitrin camlama imalatına başlandı. Türkiye’de ihtiyaç duyulan yerli sistem kışbahçesi profil ve aksesuarlarını geliştiren BMK alüminyum yurt içi ve yurt dışında kış bahçesi imalat montajı da yapma başladı. İvedik Organize Sanayi Bölgesindeki Fabrikasının inşaatı bitimi sonrası yeni adresinde imalatına devam eden BMK Alüminyum, bayi ve Pazar ağını daha da genişletti. 2007 yılında geliştirdiği 807 modeli cam balkon kapatma sistemini geliştirdi. Sistem mekanizmalarının uyumu, alt ve üst taşıyıcı sistemlerin kusursuz hareket kabiliyeti ile halen 3. nesil cam balkon sistemleri arasında halen en iyisi olma özelliğini göstermektedir. 2008 yılında aldığı ISO-2008 ve TSE-HYB belgeleri ile müşterilerine daha iyi ve güvenilir bir hizmet altyapısı kurmayı amaçladı.
Değişen piyasa koşullarında oluşan talepler doğrultusunda 2010 yılında tasarladığı 810 serisi cam balkon kapatma sistemi ile ekonomik bir ürünün de kaliteden ve konfordan uzaklaşmadan yapılabileceğini ispatladı. 2010 yılında makine parkını genişleterek daha önce dışarıdan tedarik etmekte olduğu birçok ürünü kendi bünyesinde imal etmeye başladı. 2011 yılında da sistem aksesuarlarında yaptığı güncellemeler ile ürünlerinde kullanım kolaylığını, konforu ve dayanıklılığı arttırdı Ayrıca 1003 Vitrin sistemini yenileyerek, tek merkezli çalışabilir hale getirdi. Akordeon aksesuarları ile akordeon şeklinde toplanabilme özelliği sağlandı. BMK alüminyum onlarca bayisi, çok seçenekli ürünleri, tecrübeli kadrosu ile halen
807 ve 810 Cam balkon sistemleri
1011 Vitrin Sistemleri
1011 Akordeon Vitrin Sistemleri
Kış Bahçeleri
Yerli ve yabancı doğrama sistemleri
ile imalatını yapmış olduğu alüminyum ve cephe sistemlerinin üretim ve montajını yapmakta ve ürünlerini gerek aksesuar ve gerekse de bitmiş ürün olarak uygulayıcılara satmaktadır.

   

Etiketler

eykon yapı cam malzeme inşaat cam balkon kapatma