Hakkımızda


 
Büyükçekmece'nin en önemli ve büyük konut projelerinden Pelican Hill'in 4.etabı olarak yapılacak olan BatıMahal'de toplam 150 villa yer alacak. 3 etaptan oluşacak olan BatıMahal'de ilk 2 etapta 57'şer, 3.etapta ise 36 villa olacak. Projede her villaya 1,5 ile 3 dönüm arasında bahçe alanı düşecek. İç dekorasyonu yapılı bir şekilde teslim edilecek olan projede 3 tip villa yer alacak ve villaların hepsi göl manzarasına sahip olacak.
Stresi şehirde bırakın rahat bir nefes alın...
 
BATIMAHAL Büyükçekmece’nin en çok değer kazanan bölgesinde yepyeni bir yaşam anlayışı ile PELICAN HILL malikaneleri içinde inşaa ediliyor.
 
Yemyeşil bir arazinin üzerine konumlandırılmış göl manzaralı, tertemiz hava, alabildiğine özgürlüğe sahip 150 seçkin ailenin yaşayacağı özel bir proje...
 
Modern hayatın tüm gereksinimlerini bulacağınız BATIMAHAL malikaneleri, sizlere huzurlu bir yaşam sunuyor!..
Tek evde, hem kışlık hem de yazlık !..
 
BATIMAHAL’de yaşayan seçkin aileler hem yazın hem de kışın tadını malikanelerinde komşuları ile beraber yaşayacak. Kışın evin içinde yaşarken bahçe ve göl manzarasından uzak kalmayacaksınız. Evin mimari yapısı ve geniş pencereleri sayesinde evinizin içindeyken bile kendinizi bahçede hissedeceksiniz.
 
Yazın bahçede yaşamak ve kendi özel havuzuna girmek aileye mutlu günler yaşatacak. Çocuklar bu geniş bahçelerde koşturup çocukluklarını yaşayacak. Özel günlerde geniş guruplara davetler dost ve akrabaları mutlu edecek.
Natamam değil, Tastamam olarak sahiplerini bekliyor!
 
BATIMAHAL, Natamam emsal projelerde olduğu gibi içi bomboş değil içi yapılı olarak teslim ediliyor. Üstelik BATIMAHAL’de gereken tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanıyor. Böylelikle dekorasyona bir malikane bedelinden daha fazla ödemeden ve inşaat için gerekecek zamanı harcamadan uzman ellerden içi yapılı olarak teslim ediliyor.
BATIMAHAL, İstanbul’un içme suyunu sağlayan Büyükçekmece gölü kıyısında konumlanmıştır. Büyükçekmece gölü göçmen kuşların uğrak yeridir. BATIMAHAL Envai çeşit kuş sesi, ayçiçek tarlaları ve bahçenizdeki çiçeklerin kokuları ile size doğal bir hayatın kapılarını açıyor.
 
Müstakil yaşamak ayrıcalıktır.
 
BATIMAHAL, 1,5 ile 3 dönüm arasında bahçe büyüklüğü olan malikanelerde müstakil bir yaşam sunuyor. Bahçede müstakil havuzunuz, garajınız, müştemilatınız ile şehirde elde edemeyeceğiniz bir yaşama sahip olacaksınız.
Çocukların ve evcil hayvanlarınızın bahçede koşturdukları, dost ve akrabalarınız ile ister bahçede ister malikanenin içinde huzurlu ve sakin, gerektiğinde eğlenceli vakit geçirebileceğiniz, şehirde yakalayamayacağınız bir yaşam sunuyor.
Pelican Hill tesislerinde sosyal yaşamı paylaşmak
 
BATIMAHAL sakinleri, PELICAN HILL sosyal tesislerini tüm PELICAN HILL sakinleri ile beraber paylaşabilecek.
Malikane sakinleri 8000 m² Sosyal Tesis içinde Türk Hamamını, Saunayı, Masaj Odalarını, Fitness Centerı, Restaurantı, Kafeyi, Açık ve Kapalı Yüzme Havuzlarını komşuları ile paylaşılacaktır.
Sağlığınıza Değer Katın !
 
BATIMAHAL sakinleri sosyal tesislerde ki Fitness merkezinde spor faaliyetleri ile hep fit kalacak.
İşte şanslı Komşularınız...
 
BATIMAHAL Büyükçekmece’nin en çok değer kazanan bölgesinde yepyeni bir yaşam anlayışı ile PELICAN HILL malikaneleri içinde inşaa ediliyor. Yemyeşil bir arazinin üzerine konumlandırılmış göl manzaralı, tertemiz hava, alabildiğine özgürlüğe sahip 150 seçkin ailenin yaşayacağı özel bir proje...Modern hayatın tüm gereksinimlerini bulacağınız BATIMAHAL malikaneleri, sizlere huzurlu bir yaşam sunuyor!..
 
LOKASYON
 
Şehrin stresinden uzak, özlediğiniz yaşama yakınsınız.
 
Günümüzde şehrin içinde yaşamak trafikten, hava kirliliğinden, kalabalıktan, gürültüden bizleri bunaltmakta. BATIMAHAL’de trafik, hava kirliliği, kalabalık, gürültü, deprem tehlikesi yok, huzur, çiçek kokusu, kuş sesi, eğlence, aktivite ve spor var. Üstelik BATIMAHAL’ den TEM’e 5 dakikada, Mahmutbey gişelere 10 dakikada, Havaalanına 20 dakikada ulaşılacak. Yeni havaalanı, Karadeniz otobanı da 2015 yılına kadar 20 dakikalık mesafede olacak.

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Yorum Ekle