Hakkımızda

İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nın ve tarihi kent merkezinin tam karşısında ve İzmir'in iş bölgesinden yürüyerek 10 dakikalık uzakıktaki Alican 1, çok dil konuşabilen profesyonel personel dahil çok çeşitli iş servisleri sunmaktadır. 


Lüks kumaşlar ve modern olanaklarla döşenmiş ve zevklice dekore edilmiş odaların, 24 saat hizmet veren oda servisi ve resepsiyonun, ücretsiz kablosuz internet erişiminin ve bir kaplıca merkezinin keyfini sürün.

Güne zengin kahvaltı büfesinin tadını çıkararak mükemmel bir şekilde başlayın. Alican'ın tam donanımlı, çok dilde hizmet verilen iş merkezinden yararlanabilirsiniz. Toplantılar veya gezmeyle geçirilen uzun bir günün ardından hamamda zaman geçirebilir veya bir spa uygulamasının tadını çıkarabilirsiniz. İzmir'in büyüleyici sahil yolu boyunca yer alan bar ve restoranlarını ziyaret edin.

Alican 1 Hotel İzmir'in tam kent merkezinde yer alması, hem iş bölgelerine hem de Kemeraltı Çarşısı ile agora (pazar yeri) dahil turistik mekanlara kolay ulaşıma olanak tanımaktadır.

Otel personeli turistik hizmet verir ve İzmir çevresindeki seyahatlerinize yardımcı olmak için kiralık araç ayarlamaktan mutluluk duyar.

Oda sayısı: 73

Etiketler

İzmir Uluslararası Fuar Alanının ve tarihi kent merkezinin tam karşısında ve İzmir'in iş bölgesinden yürüyerek 10 dakikalık uzakıktaki Alican 1 çok dil konuşabilen profesyonel personel dahil çok çeşitli iş servisleri sunmaktadır. Lüks kumaşlar ve modern olanaklarla döşenmiş ve zevklice dekore edilmiş odaların 24 saat hizmet veren oda servisi ve resepsiyonun ücretsiz kablosuz internet erişiminin ve bir kaplıca merkezinin keyfini sürün. Güne zengin kahvaltı büfesinin tadını çıkararak mükemmel bir şekilde başlayın. Alican\'ın tam donanımlı çok dilde hizmet verilen iş merkezinden yararlanabilirsiniz. Toplantılar veya gezmeyle geçirilen uzun bir günün ardından hamamda zaman geçirebilir veya bir spa uygulamasının tadını çıkarabilirsiniz. İzmir\'in büyüleyici sahil yolu boyunca yer alan bar ve restoranlarını ziyaret edin. Alican 1 Hotel İzmir\'in tam kent merkezinde yer alması hem iş bölgelerine hem de Kemeraltı Çarşısı ile agora (pazar yeri) dahil turistik mekanlara kolay ulaşıma olanak tanımaktadır. Otel personeli turistik hizmet verir ve İzmir çevresindeki seyahatlerinize yardımcı olmak için kiralık araç ayarlamaktan mutluluk duyar. Oda sayısı: 73

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle