ALBASHOP AVS BOAT SHOW

5500 kere görüntülendi. Yorum Yapın
 
 

Hakkında

Firmamız ülkemizin balık avcılığı sektöründe sürekli olarak kendini yenilemiş yaygın dağıtım ağıyla, tüm kıyılarımıza ulaşmış ekonomik ve kaliteli malzemeleriyle yıllardır amatör ve profesyonel balıkçılar tarafından kullanılmış, toplumu bilinçlendirmeye ve böylelikle de gelecek nesillere yaşanabilir ve daha zengin bir doğa bırakılması çalışmalarına katkıda bulunmuştur.

Yeni ürünlerimizle daha da zenginleştireceğimiz ürün ailemizle sizlere her zaman hizmet vermekten gurur duyduk. Ürün ailemize Balıkçılık malzemeleri haricinde deniz ve dalış malzemeleri de katıldı.

Çağdaş yaşamın ayrılmaz bir parçası olan internet ortamında da sizlere hizmet verebilmek için yeni bir yapılanma içine girerek online alışveriş yapabileceğiniz bir mağaza oluşturduk. Bundan sonra ürünlerimizi internet üzerinden çok kolay ve güvenli bir şekilde sipariş verdiğiniz de kapınıza kadar getirilecek.
www.albashop.com.tr adresimizdeki alışveriş sitesinde yer alan ürün sayısı her geçen gün artarak sizleri her konuda memnun edecek seviyeye ulaştırılacaktır.

Memnuniyetiniz, daha nice yıllar birlikte çalışmamıza vesile olacaktır.

Sektördeki 23. senemizi siz değerli müşterilerimizle doldurmamızın kıvancı ve mutluluğu içindeyiz.

 

   

Etiketler

gemi yat tedarikçi avs boat show