Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 ZİRAAT BANKASI KUĞULU SANAT GALERİSİ-Ankara--sergi-resim-heykel-salon-ankara-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

Mekan Bilgisi

Ulusal ve uluslararası platformda saygın bir konuma sahip olan Bankamız, kuruluş yılından itibaren sanat ve sanatçıya verdiği desteği "Sanata Destek Bir Ziraat Geleneğidir" sloganıyla bütünleştirmiş ve bu anlamda tüm sanat dallarında çeşitli etkinliklerde bulunmuştur.

Türkiye'nin en köklü, güvenilir ve çağdaş bankası olan Ziraat Bankası; sanata verdiği destek zincirine 1990'lı yıllardan itibaren yeni halkalar ekleyerek "Mithatpaşa , Kuğulu, Tünel ve Kızıltan Ulukavak Sanat Galerileri ile Ömer Nafi Güvenli Sergi Salonu" gibi projelerle Türk ve uluslararası plastik sanatlara verdiği desteği her geçen gün biraz daha artırmaktadır. Tüm galerilerimizde bir sergi döneminde yaklaşık 60 sergi açılmaktadır.
Bankamızın Başkent’te faaliyete geçen ikinci galerisidir.28.03.2002 tarihinde hizmete girmiştir. Bir sergi döneminde yaklaşık 12 sergi açılmaktadır. Galerimiz tek bir bölümden oluşmaktadır. Toplam 72.5 m2 olup 34.2 m tablo asma alanı bulunmakta ve tavan yüksekliği 2.4 m'dir. 
Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

ZİRAAT BANKASI KUĞULU SANAT GALERİSİ

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=20845): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 5332. kez ziyaret edilmektedir.

Benzer Mekanlar


... Yükleniyor ...

KONAKLAMA


... Yükleniyor ...