Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 ZEYTİNYAĞLI ŞAMPUAN -Izmir-KARŞIYAKA-zeytin-zeytin-yagli-sampuan-zeytin-yagli-sampuanin-faydalari-zeytin-yagli-sampuan-ne-ise-yarar-zeytin-yagli-sampuan-nedir-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

Zeytinyağı insanoğlunun ilk zamanlarından beri kullandığı yağlardan birisidir. Vücuda ve saçlara o kadar yararlıdır ki , bir çok cilt bakım maskesi ve saç maskesinde tedavi amaçlı kullanılır.

Zeytinyağlı şampuan saç dökülmesine iyi gelmesiyle bilinen bir şampuan çeşididir. Zeytinyağlı şampuanın içinde yüksek oranda E vitamini bulunmaktadır. Bu bakımdan zeytinyağlı şampuan saç diplerini beslerken saçın dökülmesini de önleyici özelliktedir. Saçları yumuşatır. Zeytinyağlı şampuan saç derisine masaj yapılarak uygulanmalıdır.

Eğer saçlarınızda kepek var ve bir türlü kepek geçmiyorsa zeytinyağı ile limon suyunu karıştırıp saçlarınıza uygulayın. Limon suyu kepekleri yumuşatır ve zeytinyağı da saç derisindeki tabakayı nemlendirir. Kepek problemi genelde kurumuş saç derisinde daha çok görülür.
 


Saç derisini ve saç tellerini yumuşatıcı etkisi bulunan zeytinyağı özellikle yıpranmış ve kolay kırılan saçların bakımında kullanılmaktadır. Saç şekillendirici ürün ve cihazların kuruttuğu, zayıflattığı saçlar için kullanabileceğiniz en etkili doğal ürünler arasında yer alan zeytinyağı düzenli olarak kullanıldığında saçlara doğal parlaklık verir, hacim kazandırır ve daha saç derisinin daha sağlıklı olmasını sağlar.

Saçlarınız için nemlendiricileri bir kenara koyun ve bu saatten sonra zeytinyağı kullanın. Zeytinyağı, saçlarınızın kaybettiği nemi ve sağlığını geri verecek aynı zamanda da daha güçlü ve parlak saçlar geriye bırakacaktır. Zeytinyağı içerisinde bulunan A ve E vitamini sayesinde saçlara antioksidan görevi yapacak ve saçlarınızdaki keratinin korunmasını sağlayacaktır.

Bildiğiniz gibi saçlara dışarıdan uygulanan fön , saç düzleştirici , saç maşası gibi etkenler saçlarınıza zarar verir. Zeytinyağı bu etkenlerin zararlarını minimuma indirerek saçların daha parlak ve yumuşak görünmesi sağlar. Saçlarımız için kullandığımız bir çok ürünün içerisinde kimyasallar vardır. Asıl zararı veren bu kimyasallar yerine saçlarınızı sadece zeytinyağı ile yıkayabilir ve saçlarınızı eskisi gibi sağlıklı bir hale getirebilirsiniz.

Saçta derisindeki ölü derileri atar ve saçı fazla yağdan arındırır. Zeytinyağlı şampuanın hücre yenileyici özelliği bulunmaktadır. Saçların elektriklenmesini önler ve doğal bir parlaklık verir. Zeytinyağlı sabun saçı korur ve besler. Aynı zamanda zeytinyağlı sabun saçın hızlı uzamasını sağlar. Zeytinyağlı şampuan dermatoloji uzmanlarının da tavsiye ettiği şampuanların ilk sırasında yer alır.

 

.

.

.

.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

ZEYTİNYAĞLI ŞAMPUAN

Bu firmaya ait kayıtlar 6086. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...