Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 YAŞAR MERMER & GRANİT-Fair Arena Standı-Izmir-NARLIDERE-mermer-granit-traverter-cimstone-panjur-montaj-aksesuar-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English

Hakkımızda

Yaşar Mermer & Granit Ltd. Şti. 1994 yılından bugüne Modern yapıların vazgeçilmez tercihi, doğanın değerli armağanlarından Mermer & Granit ve Traverteni işleyip Türkiye' ye ve Dünya' ya sunmaktadır.

Vizyon
 Mermer, Granit, Çimstone ve Traverteni en son Teknolojiyi kullanarak işlemek ve istenilen şekli vererek insanlığın kullanımına sunmaktır. Kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermenin mutluluğu ile satış ve sonrası müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır.

Misyon
 Yaşar Mermer & Granit Ltd. Şti. Dünya' da ve sektöründe atmış olduğu her yeni ve doğru adım ile öncü bir kuruluş olmayı ilke olarak benimsemektir.

Tesislerimiz
 Yaşar Mermer & Granit Ltd. Şti. bugün İzmir Güzelbahçe' de bulunan 5.000 metrekare açık 1.500 metrekare kapalı tesisiyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Yatırımları ile öncü kuruluş olmayı ilke edinen firmamız İzmir Menderes İTOB Organize Sanayi Bölgesindeki inşaatı devam eden 10.000 metrekare açok 3.500 metrekare kapalı ikinci tesisiyle sizlere en iyi hizmeti sunmaya hazırdır.

 

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

YAŞAR MERMER & GRANİT-Fair Arena Standı

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=18322): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 6040. kez ziyaret edilmektedir.