Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 YALCIN OTEL-Fair Arena Standı-Ordu--otel--termal--ordu--fatsa-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English

Hakkımızda

Karadeniz’in bütün özelliklerini bünyesinde barındıran  FATSA, yeşil ile mavinin birleştiği, güneş ile bulutun dans  ettiği doğasıyla dört mevsimi birden sizlere yaşatacaktır.  Kıyıdan 1 Km içeride ılık iklimin rahatlatıcı etkisiyle, uçsuz  bucaksız yeşilliklerde doğanın keyfini çıkartabileceğiniz gibi  sahilde kızgın güneşin altında Fatsa’nın meşhur altın sarısı  kumlarında hırçın dalgalardan uzak koyda denize girebilirsiniz.

İlk olarak 1994 yılında faaliyete başlayan Hotel Yalçın  28.07.2000 tarihi itibari ile tüm üniteleriyle hizmete  girmiştir. Karadeniz'in gerek doğa; gerek kültürel ve  gerekse yöresel özelliklerini bünyesinde barındıran  Fatsa'da kurulan işletmemiz konukseverlikle konforun birleştiği ve hizmeti birinci ilke edinmenin haklı gururu ile  yaşamaktadır.

Hotel Yalçın, sıcağa soğuğa ve sese karşı yalıtımlı çift  cam sistemiyle yapılmış ,156 standart oda, 6 suit, 1 kral  dairesi, 305 yatak kapasitesi ile bütün odalarında minibar,  direkt telefon , televizyon,yabancı kanallar, pay TV,  balkon,saç kurutma makinası, küvetli banyo,müzik  yayını,merkezi ısıtma sistemi ve 24 saat oda servisi ile  size bütün konforu odanızda hissettirmektedir. 250 kişilik Şehzade restaurantı, 100 kişilik Agora restaurantı,  pastanesi, özel otantik Hekimoğlu köşesi ve barı ile damak  zevkinize uygun Türk mutfağının ve yöresel yemeklerinin  lezzetini çıkartabilirsiniz. 800 kişilik çok amaçlı toplantı  salonu , 60 kişilik ve 30 kişilik Vip toplantı salonlarımız her  türlü teknik ekipmanlar ile donatılmıştır.
     
Samsun havalimanına 70 km., Samsun merkeze 90 km,  Ordu’ya 50 km.,şehir merkezi ve denize 1 km. uzaklıkta  Elekçi ırmağı kenarında yeşil ile mavinin birleştiği yerde.
Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

YALCIN OTEL-Fair Arena Standı

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=20743): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 3213. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...