leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Hakkımızda

Axima Bilişim bundan 18yıl önce 4 kişiden oluşan çekirdek kadrosuyla hizmet vermeye başlamıştır. Şu an toplam 25 kişiden oluşan mutfak ekibinin dışında 6 saha direktörü, 4 fotoğrafçı ve 10 müşteri temsilcisini bünyemizde bulunduran firmamız, işlerinde uzman ekibiyle yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Yeni teknolojileri takip eden aynı zamanda kendine uyarlayan ekibimiz çözümlerini üretirken profesyonellikten ödün vermemektedir. Geçmişte önemli ajansların projelerinin mutfağında görev yapan firmamız, üç yıl önce kurduğu pazarlama departmanıyla siz müşterilerimize ilk elden ve daha iyi hizmet vermektedir.

Son yıllarda geliştirdiğimiz teknikle sadece markalı konut projelerinde, sunum teknolojilerindeki hakimiyetimimizle "tam hizmet ajanslığı" yapmaktayız.

Yaptığımız işlerde kendi ekipmanlarımızı kullandığımız için (fotoğraf, greenbox ve prodüksiyon) tüm hizmetlerimizde en uygun fiyatı veren bir firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Ayrıca yurtdışında; İngiltere, Gürcistan, İsveç ve Kanada’da bulunan işlerinde uzman bazı interaktif medya firmalarına yazılım ve interaktif medya çözümlerimizle hizmet vermekteyiz.
Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

VIRTUAL TOUR - VIRTUAL TOUR - PANOROMİC PHOTOGRAPH

Bu firmaya ait kayıtlar 49906. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...