Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 VİLLA DEKORASYON-Afyonkarahisar--afyonkarahisarda-ev-dekorasyonu-nerede-yapilir--modern--ev--banyo--mutfak---salon--dekorasyonu-modoko--villa--duzenleme--mobilya--disbudak-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

İstanbul Teknik üniversitesi inşaat Fakültesi Mühendislik bölümünden mezun olan şirket kurucumuz Ali Dişbudak 1965 yılında Afyonda ilk olarak müteahhitlik hizmeti vermeye başlamıştır. Bugünlere gelindiğinde Ali beyin evlatları, Ömer Dişbudak ve Tamer Dişbudak Müteahhitlik sektöründeki büyümeye ek olarak, Mobilya ve Dekorasyon sektörünün önde gelen firmalarından olmuşlardır.Öncelikle Afyon da büyük projelere imza atılmış olup,sonrasında ege bölgesi hedeflenmektedir.
 
 
hizmetler:
Firmamız da proje bölümünde 2 mimar, 2 proje sorumlusu,showroom ve fabrikada ise onlarca çalışanı ile hizmet vermekten onur ve gurur duymaktadır. Değişimci ve yenilikçi yapısı ile firmamız, İnsana ve Teknolojiye yatırım yapmaktan çekinmemiş ve sonuçlarını olumlu olarak iş hayatına yansıtmıştır.
Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

VİLLA DEKORASYON

Bu firmaya ait kayıtlar 5170. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...