Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 TEKNOMAK MAKİNE YAPI FUARI 2011 FUAR STANDI-Fair Arena Standı-Ankara--teknomak-makina-yapi-fuari-mekan360-sanal-tur-mekan-360-derece-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

Teknomak Makina İnşaat Ticaret ve Sanayi A.Ş., İsveç'ten DYNAPAC asfalt ve toprak silindirlerinin, Almanya'dan DYNAPAC ve DEMAG asfalt serme ve sıkıştırma finişerlerinin Türkiye Satış Temsilciliğini başarıyla sürdüren bir şirket olarak inşaat makinaları pazarında önemli bir yere sahiptir.

Satış sonrası destek ve hizmet kalitesinin devamlılığı ve yedek parça taleplerine en kısa sürede cevap verebilmek amacıyla, Teknomak Servis A.Ş. adında ayrı bir şirket kurulmuştur. Şirketimiz, temsil edilen markaların sadece Türkiye'de değil, tüm dünyada servis ve satış sonrası hizmetlerini yürütmektedir.

Teknomak Servis, ayrıca MOBA markasının Türkiye Satış Temsilcisidir. MOBA, başta asfalt finişerleri ve asfalt frezelerinde kullanılan kot ve eğim duyargaları, ultrasonik ve lazer sensörleri olmak üzere, ekskavatör ve greyderlerde kullanılan seviye kontrol sistemleri, fore kazık makinasında kullanılan eksen kontrol sistemlerinin üretici firmasıdır.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

TEKNOMAK MAKİNE YAPI FUARI 2011 FUAR STANDI-Fair Arena Standı

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=15846): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 3340. kez ziyaret edilmektedir.