Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 TALYA KONAKLARI-Istanbul-SARIYER-emlak-satilik-daire-konut-ev-luks-residence-rezidans-villa-peyzaj-ofis-yeni-proje-yapi-markali-marka-ozel-projeler-huzur-eglence-doga-ulasim-adres-konak-bahce-havuz-park-yerlesim-alisveris-guvenlik-site-konsept-yesil-kule-apartman-fiyat-al-satinal-satin-nekadar-tasarim-mimarlik-muhendislik-insaat-firma--Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English

Hakkımızda

 

 

 

BU MASALIN KAHRAMANI SİZSİNİZ!
Evet, bu sizin masalınız ve siz nasıl isterseniz öyle olacak. Talya Konakları’nda konfor ve estetik sizi sarıp sarmalayacak. Sırtınızı ormana verip Karadeniz’den gelen tertemiz rüzgarı içinize çekerken yemyeşil teras bahçelerinizde bu masalın tadını çıkaracaksınız.

Talya Konakları özel insanlara şehrin ortasında bir masal huzuru yaşatmak amacı ile tasarlandı. Hayatın özünün yemyeşil bir ormandan, nefesinin serin rüzgarlardan beslendiğini unutmadan şekillendi.

3 farklı tip villadan oluşan proje, sosyal yaşam alanları, teras bahçeleri, doğal ve nezih çevresi ile seçkin bir yaşam için gereken her şeyi bünyesinde topladı.

 

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

TALYA KONAKLARI

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=21730): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

BAŞARIR İNŞAAT GÜVENCESİYLE

Bu firmaya ait kayıtlar 14545. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...