Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 STORY RESİDENCE 2 NİS İNSAAT-Istanbul-BÜYÜKÇEKMECE-markali-konut-residence-insaat-story-emlak-ev-projeler-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

 

Projede hem bina fonksiyonlarının ve mekanların doğru kurgulanmasını,hemde çağımızın mimari anlayışına ve dönemine uygun bir cephe tasarlamasını amaçladık.Sosyal aktivite alanları olarak çatısında; yüzme havuzu, barı, restaurantı, alt katında; kapalı yüzme havuzu,fitness salonu, spa merkezi, buhar odası, türk hamamı, saunaları, masaj bölümü, kuaför, arkada; yeşil alan, tenis kortu, cafe hizmeti, çocuk bahçesi, girişte; bilardo salonları ve dinlenme bölümlerinden oluşan story residence 2, sizlere site yaşamının avantajlarını sunarken kendinizi bir otel planının içinde hissetmenize ve tüm ihtiyaçlarınızı bir arada karşilayabileceğiniz bir kompleks halinde inşa edilmiştir. Sosyal ve mimari tasarım çalışmalarımızın yanı sıra, İstanbul'un en büyük gerçeklerinden biri olan deprem tehlikesine karşı günümüzün modern inşaat teknolojilerini kullanarak oluşturulan projemiz betonarme konvernasyonel sistem olarak her iki yönde çalişan deprem perdeleri düşünülerek tasarlanmıştır. Konut bloğu merkezi noktalarında yer alan betonarme çekirdekler, binaların deprem yüklerine karşı rijitliğini ve mukavemetini arttıracaktır. Ayrıca arazi çevresinde yapılan iksa kazıkları depremde meydana gelebilecek toprak kaymalarına bağlı yükleri ve zemin sıvılaşmasını engelleyecektir.
    Yapı mimarisini destekleyecek nitelikte iç mimari projelerde aynı titizlik ve çağdaş anlayışla hazırlanmaktadır. İç dekorasyonda kullanılacak malzemeler ve üretim sistemleri konut sahiplerinin ihtiyaçları ve bir konutta olması gerektiğine inandığımız yüksek kalitede çözümler halinde belirlenmektedir.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

STORY RESİDENCE 2 NİS İNSAAT

ORKUN İNŞAAT GÜVENCESİYLE

Bu firmaya ait kayıtlar 190010. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...