leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Hakkımızda

Yıllık 500.000m2 üretim kapasitesiyle 19 yıldır faaliyet göstermekte olup; 200 çalışanı, modern ocak ve işletmeleri, iş makine ve ekipmanları, cila, epoksi ve fayans hattıyla şu an çalışmakta olduğu "White Pearl - Crema Fatin - Sirstone Dorato - Muğla White - Traverten" ocak ve fabrika üretimleri ile sektöre büyük katkılar ve istihdam sağlamaktadır.

 Firmamız Denizli, Muğla ve Burdur ocaklarında yıllık toplam 40.000m3 blok üretim ve ihracatını da başarıyla sürdürmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı sektörel fuar etkinliklerine düzenli bir şekilde katılan ve doğaltaş dünyasında haklı bir yer edinen firmamız 50 yıldır ülkede inşaat ve turizm alanında faaliyet gösteren

Sirkeci ailesine ait olup, Fatin Sirkeci tarafından yönetim kurulu balkanlığı yürütülmektedir. 5 kıtada toplam 63 ülkeye ihracat yapan ve 2008 yılında 10.000.000$ ciroyu yakalayan Sirmersan Mermer San. A.Ş. kendi sektöründe yüksek rezervli ve markalı ürünleriyle Avrupa Birliğine hızla yürümekte olan ülkemizin gururu olmayı sürdürecektir.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

SİRMERSAN MERMER SAN.A.Ş.

Bu firmaya ait kayıtlar 25164. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...