Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 ŞİRİNCE KAPLANKAYA ŞARAPLARI-Izmir-SELÇUK-sarap-wine-winehouse-sarapevi-merlot-cabarnet-syrah-sauvignon-okuzgozu-kirmizi-beyaz-white-red-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

Dyonisos'dan Hayyam'a Orta Asya'dan Hitit'e, Tanrıların kutsal içeceğidir şarap. Bu topraklarda neredeyse 5000 yıldır üzüm var, bağ var, şarap var.
Şirince Kaplankaya şarapları olarak bu mirasa sahip çıkıyor, en doğal yerişmiş üzümleri ve meyveleri şaraba dönüştürerek beğenilerinize sunuyoruz.

Şirince Dereli Kaplankaya Şarapları olarak 1999'dan bu yana Şirince'de hizmet vermekteyiz. Kaplankaya şaraplarımızın ismi, 380 dönümlük arazimizin bulunduğu mevkinin isminden gelmektedir. şirket sahibi İbrahim ethem Dereli, bu bağlarda yetiştirdiği özel üzümlerle şarapçılığa başlamıştır. Başlangıçta köyümüzde sadece üzüm şarapları satılmaktaydı.

Daha sonra Kaplankaya Şarapları olarak, 2001 yılında, Türkiye'de ilk ve tek olan meyve şaraplarının üretimine ve satışına başlandı. Özellikle kendi bağ ve bahçelerimizde yetiştirdiğimiz ayva, mandalina ve şeftaliler ile natürel meyve şarapları üretmeye başladık. Bahçelerimizde olmayan diğer meyveleri ise bölgemizde en iyi yetiştiren yerlerden temin ederek en kaliteli ürünü sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Şirince Dereli Kaplkankaya Şarapları, yalnızca Şirince 'de bulunan 3 şarapevimizde satışa sunulmaktadır.
 
                                                    KAPLANKAYA ŞARAP ÇEŞİTLERİ
 
MEYVE ŞARAPLARI
ÇİLEK ŞARABI
ŞEFTALİ ŞARABI
AYVA ŞARABI
KAVUN ŞARABI
MANDALİN ŞARABI
KARADUT ŞARABI
BÖĞÜRTLEN ŞARABI
VİŞNE ŞARABI
  
ÜZÜM ŞARAPLARI
KIRMIZI SEK
CARDINAL ÖZEL REZERV
K.SEK ÖKÜZGÖZÜ ÜZÜM ŞARABI
BOĞAZKERE ÜZÜM ŞARABI
CABERNET SAUVİGNON ÜZÜM ŞARABI
BEYAZ SEK
BEYAZ DÖMİSEK ÜZÜM ŞARABI(yarı tatlı bi içime sahip özel ve favoriolan bi şarap çeşitimizdir. şirince şarap festivalinde 1.lik ödülü vardır.)
BEYAZ ROYAL ÜZÜM ŞARABI PERLET ÜZÜM ŞARABI 
 
YURTİÇİ KARGOYLA ALTILI(6) VE ON İKİLİ(12) KOLİLER HALİNDE  İÇİ
İSTEDİĞİNİZ ÇEŞİTDEN OLABİLİR .YURT İÇİNDE HER YERE KARGO GÖNDERMESİ
YAPILMAKTADIR...

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

ŞİRİNCE KAPLANKAYA ŞARAPLARI

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=14875): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 36644. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...