leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Mekan Bilgisi

Başkan Prof. Dr. Öztürk’den Dünya Tiyatrolar Günü’nde Seyhan Kültür Merkezi sürprizi Seyhan Belediyesi Hizmet binasının hemen yanına inşa edilecek olan merkezde ses geçirmez perdeyle ayrılmış 300 ve 700 kişilik iki ayrı tiyatro ve konferans salonu, sergi salonları ile nikâh dairesini bünyesinde barındıran kültür merkezi temeli atıldıktan sonra bir yıl içinde tamamlanıp hizmete sunulacak. Ses geçirmez perde açıldığında iki salonun birleşiminden oluşan ve bin kişi kapasiteli tek bir salon kullanıma hazır hale gelecek.

Başkan Prof. Dr. Azim Öztürk, bugüne kadar ihmal edilmiş olan kültür hizmetleri konusunda da diğer temel belediyecilik faaliyetleri kadar önem verdiklerini belirterek, “Yola çıkarken ‘Seyhan bir kültür ve sanat merkezi olacaktır' hedefini önümüze koyduk. Bu hedefe ilerlerken de siz değerli sanatçılarımızın sanatlarını en uygun ortamlarda sergileyebilmeleri için bu merkezimizi inşa edeceğiz” diye konuştu.

Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk, ilçeyi tarihinde ilk kez bir kültür merkezine kavuşturacak. Dış cephesi ve içerisinde uygulanacak olan modern mimari tarzıyla belediye hizmet binasının hemen yanına yapılacak olan merkez tamamlandığında çok amaçlı ünitelerinde aynı anda binlerce kişinin kültürel faaliyetlerine ev sahipliği yapacak.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

SEYHAN KÜLTÜR MERKEZİ ADANA

Bu firmaya ait kayıtlar 17292. kez ziyaret edilmektedir.

Benzer Mekanlar


... Yükleniyor ...

KONAKLAMA


... Yükleniyor ...