leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Hakkımızda

Selülit oluşumu dolaşım bozukluğu ile başlar. Bunun sonucu damar duvarlarından sızan serum, doku aralıklarında toplanarak doku ödemini oluşturur. Ödem bir taraftan kan ile yağ hücreleri arasındaki iletişimin aksamasına ve yağ hücrelerinin metabolizmasının bozulmasına yol açarken, diğer taraftan bağ dokusunun yapısının bozularak, sertleşmesine yol açar.

Bunun sonucu elastikiyetini kaybetmiş fibröz bantlarla çevrili, aşırı büyümüş yağ dokusu hücrelerinden meydana gelmiş nodüler oluşur. Bu nodüler deri yüzeyinde portakal kabuğu görüntüsünün oluşmasına neden olur.
 


Daha ileri aşamada sürecin devam etmesi ile birlikte nodüler birbirine yapışarak daha büyük nodülleri oluşturur ve cildin kapitone bir görünüm almasına sebep olur. Bu aşamada nodüllerin sinirler üzerine baskı yapması sonucu ağrı oluşabilir.

Bayanların korkulu rüyası vücudun belirli yerlerinde meydana gelen portakal kabuğu görüntüsü yani selilütten kurtulmak artık mümkün. Selülit kreminin faydası tam bu noktada karşımıza çıkmaktadır. Ancak bu kremi kullanmada dikkat edilmesi gereken nokta kremin düzenli olarak her gün selilütli bölgeye masaj yapılarak kullanılmasıdır. Düzenli olarak kullanılan selülit kreminin faydası 2-3 ay gibi bir sürede etkisini gösterecektir.

Selülit kremi sadece selüliti gidermekle kalmaz aynı zamanda cildin sıkılaşmasını da sağlamaktadır. Selülit kremi derinin altına nüfus ederek yağ tabakasına ulaşır ve yağ tabakasını yok etme özelliğine de sahiptir. Selülit kremini mutlaka masajla vücuda yedirmek gerekir. Bu işlemi her gece yatmadan önce vücudunuza uygulayabilirsiniz.

 

 

.

.

.

.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

SELİLÜT KREMİ

Bu firmaya ait kayıtlar 2968. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...