Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 SAYKAP GROUP-Izmir-NARLIDERE-muteahhit-muteahhitten-daire-sifir-rezidans-residence-yapim-insaat-yapi-muhendislik-mimarlik-tasarim--Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English

Hakkımızda


Saygın Mühendislik ve Kaplan İnşaat ortaklığı olan SAYKAP MÜHENDİSLİK, inşaat sektöründe ve inşaat sektörüyle ilişkili tüm yan sektörlerde, kuruluşundan bu yana kaliteli hizmetin adresi olmayı başarmıştır. Sektörün liderliğini hedefleyen firmamız, buna uygun olarak teknolojisini sürekli yenilemekte; tasarım anlayışında da ‘yeni’ olanı hep göz önünde tutmaktadır.

Dostluk temelinde bir ortaklık anlayışının ürünü olan SAYKAP MÜHENDİSLİK, kendi iç huzurunu gerçekleştirdiği inşaat projelerinde, müşterilerine de yansıtabilmenin gururunu taşımaktadır. 20 yılı aşan tecrübesi, yüzlerce aileye; güven ve huzur olarak dönmüştür.

Bundan sonra atacağımız her adıma, gerçekleştireceğimiz her proje, bizim kendimize olan saygımızı korumamız için çok daha özverili olacak; siz müşterilerimizle de her zaman daha güzelini paylaşmanın vesilesi olacaktır. SAYKAP, inşaatın güven işi olduğunu bilir; O yüzden önce ‘güven’i inşa eder.
Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

SAYKAP GROUP

Bu firmaya ait kayıtlar 3033. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...