Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 SAMUR HOTEL EQUIPMENT FUAR STANDI-Fair Arena Standı-Ankara-AKYURT-mekan-hal--tur-ev-dekorasyon--Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız, standart üretiminin yanı sıra özellikle kontrat pazarında (restoranlar, oteller, ofisler, havaalanları) ve evlerde kullanılan butik tarzda 3000’den fazla değişik renk ve desenden oluşan geniş bir koleksiyona sahiptir. Ürün yelpazesindeki genişlik ve derinlik sayesinde,ürünlerimiz her bütçeye de hitap edebilmekdir. samur zengin renk seçeneği, sağlamlık, esneklik ve doğal tarzını doğru renk ve dokuma tekniği ile birleştirmektedir.

Mükemmel kalite zenginliği görebileceğiniz halılarımızda, Polyester, Polyamid, Poliakrilik ve Polipropilen malzemeler kullanılmaktadır. Fabrikamızda bukle ve kesik havlı tafting halılar üretilmektedir.Bu halı çeşitleri aynı zamanda Chromojet baskı hattında da kullanılarak istenilen desende ve renkte halılar tüketicinin beğenisine sunulmaktadır. samur dünyadaki tafting halı teknolojisini çok yakından takip etmektedir. Ürün yelpazesindeki bukle ve kesik havlı halılarımız 4m eninde ve 20-30 m uzunluğunda üretilebilmektedir. Tesislerimiz tafting halı üretim hatlarında ve bilgisayarlarla donatılmış baskı ünitelerinde değişik hav ağırlığında ve yüksekliğinde, istediğiniz renk ve desende halı üretecek şekilde en son teknoloji ile donatılmıştır. samur dünya halı sektöründeki son trendlere ayak uydurmakta bunu da değerli müşterilerine sunduğu kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile gözler önüne sermektedir.  

samur'un en belirgin özelliği müşterilerinin istekleri doğrultusunda yapabileceği özel üretim esnekliğine sahip olmasıdır. Butik üretim diye adlandırdığımız bu özelliğimiz ile müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istedikleri renk, desen, kalite ve miktarda üretim yapmak mümkün olmaktadır. Kontrat projelerde üretim programımız 500 m2 gibi küçük miktarlarda çalışmamıza izin vermektedir. Kesin sipariş alındıktan sonra çok kısa bir sürede numune hazırlanmaktadır. Seri üretim ancak müşterinin numuneye vereceği onay neticesinde başlar ve sipariş en kısa sürede teslim etme aşamasına getirilir.

Tecrübeli ve fedakar çalışanlarının ürün çeşitliliği, desen mükemmelliği, servisteki hız ve kalite konusunda göstermiş olduğu üstün başarılar ve beraberce yakalanan yenilikçi tarz samur'un isminin gelecekte de korunacağının işaretidir.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

SAMUR HOTEL EQUIPMENT FUAR STANDI-Fair Arena Standı

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=14781): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 4728. kez ziyaret edilmektedir.