leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Hakkımızda

Salyangozlar binlerce yıldır dünyamızda varlıklarını sürdürmektedirler.eski yunan döneminde hipokrat,zessos ve pliny gibi bilginler salyangozları cilt problemlerinde ve birçok rahatsızlığın tedavisinde kullanmışlardır. Öyle ki salyangoz eczanelerin sembolü haline gelmiştir.

Zaman geçtikçe salyangoz yiyecek halini almış ve ne yazık ki, bu durum Avrupa’daki salyangoz sayısının azalmasına neden olmuştur.

Daha sonra son derece özel bir durumun farkına varılmıştır.Salyangoz çiftliklerinde çalışan isçilerin ellerindeki sıra dışı yumuşaklık ve salyangoz kafesleri yüzünden zaman zaman ellerinde oluşan küçük kesiklerin, herhangi bir yara izine meydan vermeden düzelmesi bilim adamlarının dikkatini çekmiştir.

Salyangozlar, dokularını kendi kendilerine tedavi edebilen ve kabukları kırıldığında yerine yenisini üretebilen canlılardır.Salyangoz kremi yaşlanma karşıtı olarak bilinen bir krem çeşididir. Salyangoz kremi ciltteki sivilceleri, siyah noktaları, akneleri geçirme özelliğine sahiptir. Vücutta bulunan çatlak izlerinin üzerine de uygulanan salyangoz kremi düzenli bir şekilde uygulandığı zaman etkili sonuçlar vermektedir. Yazın yüzde oluşan güneş lekelerini geçirme özelliği vardır.

Cilde pürüzsüz, bebeksi bir görünüm kazandırır. Salyangoz kremi içinde birçok vitamin barındırdığı için cilde çok faydalıdır. Göz çevresinde meydana gelen kırışıklıkları giderir. Salyangoz kreminin hücre yenileme özelliği bulunmaktadır. Erkeklerin tıraş sonrası ciltlerine uygulamaları önerilir. Salyangoz kremi günde iki kere temiz cilde masaj yapılarak uygulanmalıdır.
     Sivilcelerin neden olduğu izler
    Çatlak izleri
    Doğum sonrası cilt çatlakları
    Kuru ciltteki pürüzler
    Yara izleri
    Tıraş sonrası kabarıklıkların giderilmesinde etkilidir.
    Salyangozun etkisi bütün bu faydalarının yani sıra cilde pürüzsüz, ipeksi bir görünüm ve yumuşaklık kazandırır.
    Salyangoz salgısında bulunan özellikler;sivilcelerle mücadele eden, oluşabilecek kırışıklıkları önleyen, var olan kırışıklık, çatlak, sivilce ve yara izlerini büyük ölçüde kaybeden cildi gençleştiren ve yenileyen etkiye sahiptir. Ayrıca anti-aging etkisi kısa sürede mükemmel sonuçlar vermesi, sağlıklı ve daha rahat bir cilt için salyangoz salgısının önemini daha da arttırmıştır.

 

.

.

.

.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

SALYANGOZ

Bu firmaya ait kayıtlar 3804. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...