Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 ŞAFAK KEBAP SALONU MANİSA-Manisa-MERKEZ ŞEHZADELER-safak-kebap-safak-manisa-kebabi-en-iyi-manisa-kebabi--manisakebap-kebap-et-yemek-meshur-yiyecek-restoran-restaurant-koy-kahvalti-corba-tost-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

Şafak Kebap Salonu’nun 50 yıllık serüveni:

1964 yılında Manisa Kebabı’nın Meşhur Ustası Bekir Mersinli’nin yanında çırak olarak işe başlayan İsmail Yıldırım’ın, emekleri ve çabalarıyla 1978 yılında Eski Adliye Binası’nın karşısında küçük bir işyeri ile sektöre girmiştir. Manisa Kebabındaki eşsiz lezzeti değiştirmeden ve müşteri memnuniyeti ile her geçen gün kendini geliştiren Şafak Kebap Salonu 1987 yılında şuan Vakıflar Bankası’nın bulunduğu sokakta hizmete devam etmiştir.

Şehrin Markası haline gelen Manisa Kebabı’nı gelecek nesillere taşımak adına Oğulları; Şafak Yıldırım ve Gıda Mühendisi Ufuk Yıldırım bu sektörde emin adımlarla ilerliyor. Manisa Kebabı’nın yapımında A’dan  Z’ye tüm üretim safhaları tamamen kendi mutfağında kalite ve hijyene önem vererek, en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Manisa Şafak Kebap Salonunda olmazsa olmazlar; etin özel kısımlarının doğru seçilmesi, kendi yapımız tırnak pidesi, pideye lezzet katan katkısız doğal tereyağı, bakır servis tabağı, ustamızın el emeği ile personelimizin güleryüzüdür...

2013 yılında Usta Bekir Mersinli, Türk Futbol Federasyon Başkanı Arif Koşar, Esnaf Dernekleri ve Oda Başkanlarının katılımlarıyla  açılışını gerçekleştirdiğimiz şubemiz aynı lezzeti sunmaya devam ediyor.
 

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

ŞAFAK KEBAP SALONU MANİSA

Manisa'da Manisa Kebabı Yenir; Manisa Kebabı Şafak'da Yenir...

Bu firmaya ait kayıtlar 6295. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...