Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 RENART SANAT GALERİSİ-Istanbul-BEŞİKTAŞ-sergi-sanat-galeri-renart-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

Mekan Bilgisi

Renart, Nişantaşı Akkavak Sokak’ta faaliyet gösteren üç yıllık genç bir galeridir. Üç yıllık genç bir galeri olmanın verdiği heyecan ve motivasyon ile yurtdışında ve yurtiçinde projeler geliştirmek üzere galeri yeni bir yapılanma sürecine girmiştir.

Galeri, önümüzdeki sezonda Nişantaşı Hüsrev Gerede’de iki katlı sanat galerisi olarak dizayn edilmiş yeni mekanında faaliyetine devam edecektir.

Çağdaş sanatı desteklemek adına genç sanatçılara sanat arenasında var olabilecekleri platform oluşturmak. Exchange programları ile onları yurtdışına göndermek. Workshoplar yapmak. Usta sanatçıların temsilcilerini yaparak onlara kapsamlı sergi projeleri geliştirmek.

Sanatçılara galeri sergilerine ek olarak geliştirilmekte olan projeler ile onlara yeni sunum alanları yaratmak. Sanatsal yaratımlara non profit ve dolayısıyla özgür alanlar yaratmak ve bu yolla üretimsel çeşitlilik sağlamak.

Proje ortaklıkları ile yurtdışındaki sanatçılara Türkiye’de, Türkiye’deki sanatçıları da yurtdışında sergilere entegre etmek. Sanat ortamının bu yolla uluslararası standartlara taşınmasında rol oynamak. Küratör, sanatçı ve yatırımcı ağını yeniden düzenlemek ve tanımlamak. İnterdisipliner bir dil geliştirmek ve platform yaratmak. Çağdaş sanat marketi olarak düşünülen galeri konsepti usta sanatçı temsillikleri ile geniş bir çerçeveye oturtulacaktır.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

RENART SANAT GALERİSİ

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=20629): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 5924. kez ziyaret edilmektedir.

Benzer Mekanlar


... Yükleniyor ...

KONAKLAMA


... Yükleniyor ...