Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 PAZARTÜRK BAŞAKŞEHİR İSTANBUL-Istanbul-BAŞAKŞEHİR-pazaralani-yazlik-kislik-mescit-revir-odasi-bebek-emzirme-odasi--Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Mekan Bilgisi

Pazartürk, kışın kar ve yağmurdan, yazın ise güneşten korunmak amacıyla yapılmış, çelik konsül üzerine kurulmuş çatısı eternit ile kapatılmıştır. Pazarda, restoran, kafeterya ve çocuk oyun parkı gibi sosyal alanlar oluşturulmuştur. 200 adet jetonlu market arabası ile alışverişin kolaylaştırılması amaçlanmıştır. Ayrıca mescit, revir odası, bebek emzirme odası, WC mevcuttur.
 
Pazarın kurulduğu günler ertesinde ilaçlama yapılarak, alan dezenfekte edilmektedir. Belediye görevlileri tarafından düzenli olarak gıda bölümünde esnaf ve ürün kontrolü denetimi yapılmaktadır. Başakşehir Zabıtası da, pazar kapanan kadar denetimlerini kontrollerini sürdürmektedir. Ses sistemi ile anons ve müzik yayını yapılabilmektedir.
 
Salı ve cumartesi günleri kurulan pazarda, engelliler için düşünülmüş park alanları dahil, toplam 1.100 araç kapasiteli otoparkın 600’ü müşterilere, 500'ü ise esnafa tahsis edilmiş durumda.
Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

PAZARTÜRK BAŞAKŞEHİR İSTANBUL

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=21004): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 2422. kez ziyaret edilmektedir.

Benzer Mekanlar


... Yükleniyor ...

KONAKLAMA


... Yükleniyor ...