leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Hakkımızda

Pakpen Şirketler Grubu bünyesindeki Pakpen Plastik Boru ve Yapı Elemanları San.Tic. A.Ş, adını lokomotif markalarımızdan Pakpen PVC Kapı Pencere Panjur ve Kepenk Sistemleri'nden almaktadır.

Üretime başladığımız ilk yıllarda 30 bin metrekare olan üretim tesislerinin yerinde bugün 300 bin metrekareye ulaşan entegre tesisler yer almakta. Pakpen tam 20 yıldır Yapı sektöründe ilklerin öncüsü konumunda hizmet vermektedir. A’dan Z’ye pencereden bahçe aksesuarına, dış cepheden kapıya bir bina için gerekli tüm enstrümanları üreten tek firma olarak öne çıkıyor. Pakpen Şirketler Grubu; yıllık toplam 150 bin ton plastik işleme kapasitesiyle sektör liderliğine emin adımlarla ilerliyor. Bugün 8 farklı markanın üretimi gerçekleşiyor.

Türkiye'nin ilk vinil dış cephe kaplaması Pak Siding, ilk çit-korkuluk, pergola ve kameriye sistemleri Pak Country, ilk taş görünümlü formlanmış PVC plakalar Pak Form, PVC sandviç panel PakPanel, Dekoratif Dış Kapı ve Kompozit kapı sistemleri PakDoor, Türkiye’nin ilk ekolojik ısı yalıtım levhası Pak Board, Altyapı & İç Tesisat Boru Sistemleri Pakplast'tan oluşan grup markalarının Türkiye çapında pazarlaması ve bayilik sistemi ile satışı yapılmaktadır.
Sektördeki haklı yerini kaliteden taviz vermeden,tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerini de dikkate dikkate alarak yapmasına borçlu olan Grubumuz TSE, TSEK, TS EN ISO 9001:2000, GOST, DVGW, TÜV, TS EN ISO 17025 Laboratuar Akreditasyon Belgesinin yanı sıra RAL kalite belgelerine ve CE ürün belgelendirmesine sahiptir.
PAKPEN A.Ş. İstanbul, İzmir, Ankara, Konya ve Antalya Bölge Müdürlükleri ile Türkiye geneline yaygın 1000’i aşkın iş ortağı ile tüketicilerine hizmet vermektedir.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

PAK DOOR YAPI FUARI 2011 FUAR STANDI -Fair Arena Standı

Bu firmaya ait kayıtlar 5371. kez ziyaret edilmektedir.