leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Hakkımızda

 

Ozonlu susam yağı çok faydalı bir yağ olarak bilinir. Susam yağı E, C, A vitamini bakımından oldukça zengin bir yağ olup, sağlığımıza her anlamda katkı sağlar. Susam yağı anemi hastalığından korumasıyla bilinir. Kalp ve damar sağlığına katkıda bulunur. Susam yağı kurumuş cilde uygulandığında cildin nemlenmesini sağlar, cilt kırışıklıklarını önler ve cildi erken yaşlanmaya karşı korur. Ozonlu susam yağı cildi ölü hücrelerden arındırır ve cildin nefes almasını sağlar.

* Cildin Yenilenmesi ve Genç Görünüm.
* Deri ve Hücre Canlandırılması.
* Kuru Ciltler.
* Yanıklar ve Güneş Yanıkları.
* Kırışıklıkların Giderilmesi.
* Mayasıl ve Egzama.
* Arı, sivrisinek ve böcek sokmalarında.
* Sivilcelerde.
* Masaj ve Spa Salonlarında ve Kas ağrılarında masaj yaparak.
* Bayanlarda Selülit ve Varis tedavisinde.
* Sedef ve Vitiligo gibi cilt lezyonlarında.
* Cilt ve tırnak (Onikomikosiz) Mantarların tedavisinde.
* Grip-Nezle durumlarında burun yoluyla.
* Ağız Pamukçuklarında, Aft-Uçuk tedavisinde.
* Hemoroid tedavisinde kullanımı mevcuttur.

Ozon yağı ile masaj yapılan bölgede kan dolaşımını hızlanır. Yine kan dolaşımının bozukluğuna bağlı olarak gelişen varislerin tedavisinde de kullanılabilir. Vücutta portakal kabuğu görünümüyle rahatsızlık veren selülitlerin önlenmesinde ozon yağı doğru bir tercihtir. Özellikle kış aylarında sıkça rastladığımız dudak çatlaklarını iyileştirir. Çünkü ozon yağının nemlendirme ve besleme özelliği vardır. Ozon yağının cilde faydaları arasında ciltteki renk bozukluklarını düzeltmesi de vardır. Cilt mantarı olanlar ozon yağı ile bu şikayetlerini azaltabilir hatta yok edebilirler. Ozon yağı cilde yedirilip masaj yapılırsa parlak, yumuşak bir cilt görünümü elde edilir. Egzamanın tedavisinde de ozon yağı kullanılır. Ozon yağı pişikleri iyileştirir. Bebeklerdeki pişiklerde de güvenle kullanılabilinir. Yara ve yanıkların tedavisinde ozon yağını iyileştirici özelliği vardır.

Afrodizyak etkisi ile hem cinsel isteği arttırır hem de cinsel gücü arttırır. Enerji kaynağı olan Susam vücuda enerji verir ve bedensel yorgunluğu giderir. Solunum yolu hastalıklarının tedavisinde oldukça etkinidir. Göğsü yumuşatarak nefes darlığının ve bronşitin tedavisinde kullanılabilmektedir. Antioksidan özelliği ile yaşlanmanın etkilerini geciktirir. Kansere karşı koruyucudur. Kanser hücrelerinin yayılmasını yavaşlatır.

Susam yağı ise böbreklerde ve safrada ki taşlarının düşürülmesine yardımcı olur. Sindirim sistemine etki ederek hazmı kolaylaştırır, kabızlığı giderir, bağırsaklarda biriken gazı söktürür. Karaciğer hastalıklarına karşı kullanılabilmektedir. Kemik erimesinin geciktirilmesini sağlar. Yüksek tansiyonun düşürülmesinde ve kontrol altında tutulmasına yardımcı olur. Ayrıca gelişim çağında ki çocukların zihinsel gelişimlerini destekler. Susam özellikle gelişme çağında ki çocukların sık sık tüketmesi tavsiye edilen bir besin maddesidir. İçeriğinde Omega 6 ve ve Omega 9 bol miktarda bulunmakta olup çocuk gelişiminde önemli bir yere sahiptir. Sadece çocuklar için değil yetişkinler için de büyük önem taşımaktadır. Günümüzde bilinen en iyi ve en aktif antioksidandır. Zayıf ve kolay kırılan tırnakların güçlenmesi için uygulanabilmektedir. Böylelikle tırnaklar beslenir ve sertleşir.

Ozonlu susam yağı bayanları yakından ilgilendiren selülit sorununa da çözüm olarak kullanılabilecek bir yağdır. Selülitli bölgeye masaj yapılarak düzenli bir şekilde uygulamakta fayda vardır, bu şekilde kısa bir süre sonra etkisi görülecektir. Ozonlu susam yağı kirpiklere sürüldüğü zaman kirpikleri besleme özelliği de gösterecektir.

Saçları da besleyen Ozonlu susam yağı saç diplerine uygulandığı zaman saça doğal bir parlaklık verir saçta kepek oluşumunu engeller ve saç dökülmesini de engelleme özelliğine sahiptir.

 

 

.

.

.

.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

OZONLU SUSAM YAĞI

Bu firmaya ait kayıtlar 3740. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...