Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 OZONLU SUSAM -Izmir-KARŞIYAKA-ozonlu-ozonlu-susam-ozonlu-susamin-faydalari-ozonlu-susam-ne-ise-yarar-ozonlu-susam-nedir-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

HakkımızdaOzonlu susam yağı çok faydalı bir yağ olarak bilinir. Susam yağı E, C, A vitamini bakımından oldukça zengin bir yağ olup, sağlığımıza her anlamda katkı sağlar. Susam yağı anemi hastalığından korumasıyla bilinir. Kalp ve damar sağlığına katkıda bulunur. Susam yağı kurumuş cilde uygulandığında cildin nemlenmesini sağlar, cilt kırışıklıklarını önler ve cildi erken yaşlanmaya karşı korur. Ozonlu susam yağı cildi ölü hücrelerden arındırır ve cildin nefes almasını sağlar.

Ozonlanmış yağlar, birkaç farklı yöntem aracılığı ile üretilirler. En yaygın yöntem, yüksek konsantrasyonlardaki ozonu tercih edilen bir yağ yoluyla kaynatmaktır. Başarıyla ozonlanabilen yağlar arasında, ozonlanmış zeytinyağı, ozonlanmış jojoba yağı, ozonlanmış susam yağı, ozonlanmış fıstık yağı sayılabilir. Avrupa’da bu iş için zeytinyağı, Küba’da ayçiçek yağı, Hindistan’da ise susam yağı kullanılır. Ozonlanmış yağ üretmek, kullanılan ozonun konsantrasyonuna ve yağın yoğunluğuna bağlı olarak 3 haftadan 3 aya kadar sürebilir.
 


Bu ozonlu yağlar, yükselmiş metabolik oran için geliştirilmiş enerji sağlayarak cildi oksijenize eder. Ozonlu yağın temizlenmiş saç derisine uygulanması, saç dökülmesi sorunlarına karşı savaşarak saç telini ve derisini güçlendirir.

    Müshil etkisi vardır. Bağırsakları yumuşatır.
    Şeker hastalığına faydalıdır.
    Yaralarda iyileştirici özelliği vardır.
    Romatizma ve selülitlerde faydalıdır.
    Her cilt tipine uygundur.
    Muhtelif cilt sorunlarında faydalıdır.
    Cilde sürülmesinden sonra güneş ışığı altında uzun süre bozulmadan kalabilir. İçindeki doğal lesitin ve antioksidan maddeler yağın derinlere kadar emilmesini sağlar. Böylece cildin yaşlanmasını engellenir.
    Mantar enfeksiyonlarını da engeller.
    Kaş, kirpik ve saçları gürleştirici etkisi vardır.
    Saç kırıklarını engeller.
    Tırnak için de etkilidir.
    Doğrudan saç diplerine ve tırnaklara tatbik edilebilir. Saçlar bu yolla güçlenir ve beslenir. Özellikle kepekli ve mantar enfeksiyonlu saçlara çok iyi gelir. İçindeki kalsiyum dolayısıyla, vitamin eksikliği olan ve kırılan tırnakların dostudur.

Periodontal hastalıklar, dişi destekleyen diş eti dokusu ve kemiğini tahrip eder. Uygun bir tedavi uygulanmazsa, diş kaybı ile sonuçlanabilir. Ozonlanmış yağ, enfeksiyonlu hastalıklara sebep olan bakteri, mikoplazma ve virüsleri detoksife etmek ve öldürmek için, tedavi maksadıyla kullanılır. Ozonlanmış yağda hapsolmuş yağdan ayrılarak salınıma geçtiğinde, virüs, bakteri, maya ve ağızdaki bakteriler dahil diğer zararlı organizmaları inaktive etmekte etkilidir.

Ozonlu susam yağı bayanları yakından ilgilendiren selülit sorununa da çözüm olarak kullanılabilecek bir yağdır. Selülitli bölgeye masaj yapılarak düzenli bir şekilde uygulamakta fayda vardır, bu şekilde kısa bir süre sonra etkisi görülecektir. Ozonlu susam yağı kirpiklere sürüldüğü zaman kirpikleri besleme özelliği de gösterecektir. Saçları da besleyen Ozonlu susam yağı saç diplerine uygulandığı zaman saça doğal bir parlaklık verir saçta kepek oluşumunu engeller ve saç dökülmesini de engelleme özelliğine sahiptir.
 


 

.

.

.

.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

OZONLU SUSAM

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=23402): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 3025. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...