Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 ÖZEL SAĞLIK KOLEJİ-Izmir-GAZİEMİR-ders-ogrenci-yabanci-dil-saglik-lisesi-meslek-dr-heath-amac-ozel-kurum-ilac-bolumler-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English

Hakkımızda

Ülkemizin en önemli mesleki açıklarından bir tanesi sağlık sektöründedir. Devlet İstatistik Enstitüsü verilerine göre
100.000’in üzerinde sağlık çalışanı açığımız mevcuttur. Sağlık Meslek Lisesi mezunları genel olarak iş bulmakta zorlanmazlar ve hayata diğer yaşıtlarından daha erken atılma şansı bulurlar.

Amerikan Sağlık Koleji’nde öğrenciler eksiksiz yabancı dil bilgisine sahip oldukları için ülkemizin en büyük hastanelerinde öncelikli olarak işe alınırlar.

Okullarımızda Genel İngilizcenin yanı sıra en alt düzeyden itibaren Mesleki İngilizce de öğretilmektedir. Bütün öğretmenlerimiz Amerikalı ve Türk öğretim görevlilerinden Mesleki Dil Eğitimi (ESP) Öğretmenliği hizmetiçi eğitimi alırlar.

Amerikan Sağlık Koleji’nde İngilizce bir ders değil bir hayat tarzıdır. Tüm öğrencilerimiz hafta sonları dilerlerse Almanca ve Rusça derslerini ücretsiz olarak alırlar.

Kısacası sağlık personeli olurken aynı zamanda anadiliniz gibi İngilizce konuşmak istiyorsanız Amerikan Sağlık Koleji ülkemizdeki en büyük eğitim kuruluşudur.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

ÖZEL SAĞLIK KOLEJİ

Bu firmaya ait kayıtlar 5543. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...