leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Hakkımızda

 10 yılı aşkın bir süredir faaliyette olan Osmanlı Makine Ltd. Şti. sizlerin sayesinde sektöründe hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir. Sizlere ulaşmada bizim elimiz ve gözümüz olan ve bu nedenle şirketimizin büyümesinde ve güçlenmesinde değerli bayilerimizin önemi çok büyüktür. Kasım 2010 itibariyle ülke genelinde yaklaşık 60 bayimiz bulunmaktadır. Her bayimiz ayrıca, satışını yapmış olduğumuz makinelerin ve ekipmanların teknik servis hizmetini sunmaktadır.
         Atlar ve develer üzerinden yapılan ticaret zamanla kendini buharla çalışan trenlere ve gemilere bıraktıktan sonra, benzin ve dizelle çalışan araçlar günümüz teknolojisine hızla ulaşmamızı sağladı. En nihayetinde bilgisayarımıza takılı olan bir kablo aracılığı ile şu an bu yazıyı okuyabiliyor ve yine aynı kablo ile alışveriş yapıp evimize veya işyerimize dünyaları sokabiliyoruz. Bunun sadece teknolojinin parlak geleceğine atılmış büyük bir adımın küçük bir parçası olduğunu düşünüyoruz ve Osmanlı Makina'nın bu değişkliğe her an ayak uydurması gerektiğinin bilincindeyiz.
         2010 Kasım ayı içinde faaliyete geçmiş olan internet üzerinden satış projemizin, çok önem verdiğimiz siz değerli müşterilerimizi ve bayilerimizi daha çok biraraya getirmesini hedefliyoruz. Böylece, hem müşterilerimiz ürünlerimizi daha yakından takip etme imkanına kavuşacak, hem de bayilerimiz gerektiğinde müşterilerimize daha çabuk teknik anlamda yardım edebilme imkanına kavuşacaktır.
         İnternet üzerinden satış ile müşterilerimizin ilgi gösterdiği ürünler üzerinde yoğunlaşma ve aynı zamanda istek ve şikayetlerini daha kolay takip etme şansını elde edeceğimizden, müşteri memnuniyetini her geçen gün artırmak isteyen Osmanlı Makine için sizlere daha iyi hizmet etme imkanı doğmuş olacaktır.
         Online satış sitemize üye olacak sayın müşterilerimiz, ürünlerimizi özel fiyat ve ödeme şeklinden faydalanarak ve güvenle, kolay, hızlı ve en az maliyetle kaliteli bir ürün satın alma keyfini yaşayacaklardır.
         Omax.com.tr ' den memnun kalacağınızı ve bu memnuniyeti çevrenizdeki veya sektörden diğer arkadaşlarınızla paylaşacağınızı umarız. Bu web sitesi sadece kurumsal olarak şirketimize değil, aynı zamanda sitemize üye olacak değerli müşterilerimize de aittir. Bu nedenle sadece üyelerimize olacak fırsat satışlarını ve indirimlerini kaçırmamanızı tavsiye eder, sizlere daha iyi hizmet edebilmek amacıyla online satış sitemiz hakkındaki tüm istek veya şikayetlerinizi bizlere iletmenizi rica ederiz.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

OMAX PETRO-KİMYA FUAR STANDI -Fair Arena Standı

Bu firmaya ait kayıtlar 4180. kez ziyaret edilmektedir.