Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 OLİMPOS HASTANESİ-Antalya-KONYAALTI-antalyada--ozel--olimpos--hastanesi--nerede--acil--servis--24-saat-ambulans--dahiliye--noroloji--dogum--saglik-hizmetleri-biyokimya--beyin-cerrahisi--fizik-tedavi--psikoloji--radyoloji--uroloji--ortopedi-goz-hastaliklari-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

 
 
 
 
 
Hastanemiz

Acil servisimiz,deneyimli ekibimiz ve tam teşekküllü tıbbi cihazlarla donanmış olup 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmetinizdedir.Gerektiğinde hastayı bir süre izlemek amacıyla 5 kişilik müşahade yatağı,1 canlandırma odası,1 muayene odası,1 küçük müdahale odası,1 alçı odası ile  hastalarımızın ilk acil tedavi ve müşahadelerini gerçekleştirmekteyiz.

Yine acil servisimizdeki hastalarımız için gerek laboratuvar gerekse radyolojik tetkikler  24 saat boyunca  kesintisiz ve en hızlı şekliyle  yapılmaktadır. 67 yataklı hastanemizde Acil tanı gerekliliklerinde 24 saat boyunca uzman radyolog yorumuyla MR görüntüleme ve Bilgisayarlı Tomografi çekilebilmektedir.

Ayrıca ameliyathanelerimizin ve yoğun bakım ünitelerimizin mevcut ve hazır olması  sayesinde ileri tedaviler için tüm branşlarımızda  hasta kabulümüz mümkün olabilmektedir.

Acil durumlarda müdahale edebilmek ve gerekli hasta transfer işlemlerini gerçekleştirmek için yine 7 gün 24 saat kesintisiz ambulans hizmetlerimiz vardır.

Vizyonumuz

Sağlık hizmeti sunumunda kalite standartlarını aşarak hasta ve çalışan memnuniyetini arttırmak; örnek bir hastane olmaktır.


Misyonumuz

Tüm sağlık hizmetlerinde hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarını benimseyen, sürekli kendini geliştiren ve yenileyen personeller ile çağdaş düzeyde tanı ve tedavi hizmeti sunmak için varız.
 
BİRİMLER

Acil Servis
Anestezi ve Reanimasyon
Ağız ve Diş Sağlığı
Beslenme ve Diyet
Beyin Cerrahisi
Biyokimya
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Dahiliye (İç Hastalıkları)
Deri ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye)
Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Genel Cerrahi
Göğüs Hastalıkları
Göz Hastalıkları
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kardiyoloji
Kulak Burun Boğaz
Nöroloji
Ortopedi ve Travmatoloji
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Radyoloji
Üroloji
Logopedi (Dil, Konuşma ve Ses Bozuklukları)
Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları
Psikiyatri

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

OLİMPOS HASTANESİ

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=21761): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 298143. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...