Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 NURDAL MERMER-Kayseri-MERKEZ-mermer-maden-granit-nurdal-2010-marble-fuar-360-derece-sanal-tur-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

Fabrikamız 2002 tarihinde kurulmuş olup; aynı yıl içerisinde faaliyetine başlamıştır. Yerleşim alanımız ise 4000 m2 kapalı, 25000 m2 açık olmak üzere toplam 29000 m2’ dır. Ocaklarımızda; Noce Traverten, Bej ve Değişik renk çeşitleriyle volkanik doğal taş üretilip fabrikamızda siparişe göre işlenmektedir.
Fabrikamız, ihracat ağırlıklı; olup iç piyasaya’ da yönelik olarak ta üretim yapmaktadır. 2007 yılı içerisinde fabrikamız üretim kapasitesini büyüterek, ek binamız faaliyete geçmiştir.

En son teknolojiye sahip modern makinelerle üretim yapılmakta olup; mimar, jeolog ve maden mühendislerimiz nezaretinde ocaklarımız ve fabrikamızda tecrübeli personellerimizle ürünlerimiz en hat safhada çıkarılıp işlenmektedir.

İstenilen zaman ve şartlarda aksatılmadan siparişler hazırlanıp teslim edilmektedir. Ürettiğimiz “ Kayseri Nurdal Noce “ yurt dışında aranılan en çok ürün haline gelmiş ihracat yaptığımız firmaların ürün kataloglarında yer almaktadır. Bilhassa İtalya ve Kanada’da tercih edilen en kaliteli traverten olmuştur.Fabrikamız yüksek kaliteyi hedefleyerek, sektörde kendini ispatlamış, aranan teknoloji ürününü mermer, doğal taş ve traverten işletme parkı kurulmuştur.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

NURDAL MERMER

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=560): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 8895. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...