Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 NİKAH SARAYI ESENYURT-Istanbul-ESENYURT-esenyurt-nikah-sarayi-dugun-salonu-nisan-kina-gecesi-ozel-gun-sunnet-toplanti-salonu-kokteyl-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Mekan Bilgisi

 Esenyurt Belediyesi Nikah Sarayı, 14.03.2009 tarihinden itibaren, İstanbul'un en büyük Nikah Sarayı binasında hizmete devam ediyor.
 Yeni binamız bünyesinde bir adet 250 kişilik nikah salonu ve 2'si birleştirilerek tek salon haline getirilebilen üç adet  400’er kişilik düğün salonu ile siz Esenyurt'lulara hizmet vermektedir.
 Düğün salonlarımız, rezervasyon sistemi ile halkımıza hizmet vermekte olup, salon kira ücretlerini aşağıdaki telefon numarasından öğrenebilirsiniz.
 İstediğiniz taktirde, düğün, sünnet düğünü, nişan, kına gecesi, kokteyl, dernek toplantıları gibi etkinlikleriniz için sizlere kapılarını açmaktadır.
Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

NİKAH SARAYI ESENYURT

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=19913): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 19970. kez ziyaret edilmektedir.

Benzer Mekanlar


... Yükleniyor ...

KONAKLAMA


... Yükleniyor ...