leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English

Hakkımızda

 


 

MY TOWN ISPARTAKULE

Ispartakule'de satışına başladığımız "My Town Ispartakule", "oturmak amacıyla" konut almak isteyenler nezdinde yapılan 30 bin kişilik anketten çıkan beklentiler ışığında yeniden tasarlandı. Yenilikçi ve farklı mimarisi, konfor ve rahatlığı bir arada sunan iç mekan tasarımı, Küçükçekmece Gölü'ne hakim manzarasıyla My Town projesi hayata geçirilmeden önce bir ilke imza attı ve konut sahibi olmak isteyenlerin beklentilerini belirlemek amacıyla 30.000 kişilik bir anket gerçekleştirdi. Hayal ettikleri evin nasıl olduğunu belirten katılımcılar, vermiş olduğu yanıtlarla My Town Ispartakule'yi şekillendirdi.

My Town 'u her zaman en iyiye layık olan halkımız şekillendirdi.
My Town Ispartakule, 583 konuttan oluşuyor. My Town Ispartakule'de 136 adet 1+1, 179 adet 2+1, 220 adet 3+1 ve 48 adet 4+1 tipte daire bulunuyor. Yaklaşık 600 araçlık kapalı otoparkın bulunduğu My Town Ispartakule'de, sosyal ve sportif aktiviteler sunan My Club da yer alacak.

Yerleşim alanlarının farklı noktalara kayması, yeni yaşam merkezlerinin ortaya çıkmasına neden olurken, son dönemde yıldızı parlayan Ispartakule, modern yapısı ve sosyal olanakları ile dikkat çekiyor. Bölge; Mahmutbey gişelerine 10, Atatürk Havalimanı'na ise 17 km uzaklıkta bulunuyor. Bakırköy sahil bağlantısı 20 km ve Taksim 24 km uzaklıkta yer alıyor. Bölgede yer alan ticaret ve fuar merkezleri ile Bahçeşehir ve İstanbul Üniversiteleri, eğitim ve kültür açısından gelişime önemli katkılar sağlarken giderek artan yatırımlar bu gelişimi hızlandırıyor.

Avcılar ve Bakırköy deniz otobüsü iskeleleri, Hezarfen Havalimanı ve Basın Ekspres Yolu, ulaşım konusunda da bölgenin büyük bir avantaja sahip olmasını sağlıyor. Bu avantaj Mecidiyeköy, Levent ve Maslak gibi merkezlere karayolu ulaşımını sadece 30 dakikaya kadar indirme kolaylığını da beraberinde getiriyor.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

MY TOWN ISPARTAKULE

AĞAOĞLU GÜVENCESİYLE

Bu firmaya ait kayıtlar 5994. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...