Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 MU YAPI-Sakarya-KARASU-karasu-muiyapi-insaat-360-derece-sanal-tur-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

2009 yılında inşaat sektöründe faaliyetine başlayan MU YAPI zaman içerisinde büyümesini aynı hızla devam ettirmekle beraber, inşaat sektörünün güvenilir ve saygın firmalarından biri olarak Karasu’nun yapılanması sürecinde üzerine düşen sorumluluğun ciddiyetiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamız 2009 yılında Karasuda’da MU YAPI İNŞAAT unvanıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar yeni hedefler belirlemiş , yeni projeler geliştirmiştir. Gelişimin getirdiği sorumlulukları başarıyla yerine getiren MU YAPI, Karasu’nun çeşitli semtlerinde deprem yönetmeliğine uygun olarak yaptığı konutlarla faaliyetlerine devam etmektedir.

Değişen ve gelişen şehrimizde modern yaşam standartlarına uygun konutlar üretilmesi ihtiyacı doğmuştur. İlimizde artarak devam eden konut açığının karşılanmasında sektörün güçlü bir temsilcisi olarak firmamız önemli katkı sağlamış, birçok aileyi ev sahibi yaparak güven ve kalitenin simgesi olmuştur.

"Müşteri memnuniyeti ve güven, kalite ve sürat" ilkelerini esas alan firmamız, taahhütlerini yerine getirmekte gösterdiği titizliğiyle hak ettiği teveccühü kazanmış, konut yatırımında ilgi odağı haline gelmiştir.

MU YAPI olarak "Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır."diyor, halkımızı hızla büyüyen ve gelişen Karasuda’da konut sahibi olmaya ve sunduğumuz imkanlardan yararlanmaya davet ediyoruz.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

MU YAPI

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=7453): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

MU YAPI GÜVENCESİYLE

Bu firmaya ait kayıtlar 12412. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...