Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 MRAMOR YAPI FUARI 2011 FUAR STANDI-Fair Arena Standı---mramor-yapi-fuari-mekan360-sanal-tur-mekan-360-derece-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

MRAMOR  olarak şirket vizyonumuz, yaptığımız her işte en iyisi olmaya çalışmaktır. Müşteri yaptığımız işin kalitesine karar vermekte son mercidir. Sürekli gelişme ve müşteri odaklı çalışma disiplini, sadece müşteri memnuniyetini kazanmak için değil, bizi rakiplerimizden farklı kılan özelliklerimiz olduğu için de şirket prensiplerimiz haline gelmiştir. Amacımız kalite kültürünü şirketimize yerleştirmektir.

MRAMOR, Türkiye’de inşaat sektörü için oluk makineleri ve çatıda kullanılabilen tüm detay (oluk,dere,vadi, kenetli metal, sıva dibi, güvercinlik) makinelerini geliştiren ve üreten lider firmadır. Şirketimiz Türkiye’de oluk endüstrisi için önemli yenilik ve ileri teknoloji kaynağıdır. Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetine karşılık verebilecek çok uzman bir çalışma ekibine sahibiz. Türkiye’deki oluk endüstrisinde MRAMOR ismi önemli bir yer tutmaktadır ve amacımız bu ismi bir dünya markası haline getirmektir.

Başlıca ürünlerimiz MRM eksiz oluk makineleri ( 300mm/330mm/380mm), seyyar caka ve tüm oluk aksesuarlarıdır. Kullandığımız malzemeler galveniz, boyalı galveniz, aliminyum, boyalı aliminyum, bakır ve çinko olmak üzere çok geniş bir yelpazeye sahiptir.

Eksiz oluk makinemiz 300mm / 330mm ve 380mm olarak stoklarımızda mevcuttur. Makinelerimizin tüm sürücüleri CNC tezgahlarında üretilmekte, yüzeyleri sert krom ile kaplanmaktadır, diğer aksanları korozyona karşı önce astarlanmakta sonra boyanmaktadır. Fabrikamızda, üretimlerimizde sürekli kaliteli sonuç almamızı sağlayan ileri teknoloji kullanılmaktadır. Makinalarımız CE belgesine sahip olup, Türkiye ve  diğer ülkelerde satılmaktadır. Hedefimiz ihracat kapasitemizi daha birçok ülkeye ulaşarak arttırmaktır. 

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

MRAMOR YAPI FUARI 2011 FUAR STANDI-Fair Arena Standı

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347 Warning: file_get_contents(http://fairarena.com/sorgu.php?fid=15717): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/anasayfa.php on line 347

Bu firmaya ait kayıtlar 2381. kez ziyaret edilmektedir.