Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 M.E.V. ÖZEL AVNİ AKYOL LİSESİ-Izmir-GÜZELBAHÇE-kolej--ozel-lise-mev-avni-akyol-lisesi-Mekan360.com - Ana Sayfa
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sanal Tur | Foto Galeri | Video Galeri | Haritada Göster

English
Reklamı Gizle

Hakkımızda

19 Şubat 1981'de kurulan Milli Eğitim Vakfı, Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı her kademe ve türdeki eğitim kurumlarında eğitimi ve öğretimi toplum ve kişilerin ihtiyaçlarını karşılayacak nitelik ve niceliğe kavuşturma amacını taşımaktadır.

Eğitim ihtiyaçlarının karşılanmasında devletçe ayrılan kaynakları ve yapılan hizmetleri destekleyerek bir ölçüde bakanlığın yüklendiği ağır görevi hafifletmeyi amaçlayan Milli Eğitim Vakfı, kamu yararına faaliyet göstermektedir.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak çalışmalarına devam eden Milli Eğitim Vakfı'nın kurduğu ilk özel okul olma özelliğini taşıyan okullarımız, öğrencilerine sunduğu fiziki olanaklarla, verdiği eğitim ve öğretimin kalitesiyle özel okul işletmeciliğinde örnek olma başarısını göstermiştir.

Milli Eğitim Vakfı'nın özel okulculuk alanındaki ilk girişimi olan MEV Koleji Özel Güzelbahçe Lisemiz 1991 yılında kuruldu. Uyguladığı eğitim kalitesi ile kısa sürede İzmirli velilerin gözünde saygın bir yere ulaşan okulumuza gelen yoğun talebe yanıt verebilmek amacıyla aynı yerleşke içine 1995 yılında MEV Koleji Özel Güzelbahçe Fen Lisesi ve MEV Koleji Özel Güzelbahçe İlköğretim Okulu açıldı.

Okullarımız, yeşili ve denizi ile tam bir doğa harikası olan İzmir'in Güzelbahçe ilçesinde tamamı 28.314 m²'lik yerleşke içine yer almaktadır.

Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

M.E.V. ÖZEL AVNİ AKYOL LİSESİ

Bu firmaya ait kayıtlar 59536. kez ziyaret edilmektedir.

En Yakın Gezİ Mekanları


... Yükleniyor ...

EN YAKIN TARİHİ MEKANLAR


... Yükleniyor ...

EN YAKIN KÜLTÜREL&ETKİNLİK MKN.


... Yükleniyor ...

ŞEHİR PANORAMALARI


... Yükleniyor ...

Anı Defteri


... Yükleniyor ...